Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszakival rendelkező piros...

Műszakival rendelkező piros német (ideiglenes? ) rendszámmal használtautót magyarországon lábon haza lehet hozni?

Figyelt kérdés
Találtam egy autót német műszakival, rajta van (még) a német rendszám. Oldalán egy piros négyzet, gondolom ez az ideiglenes rendszám. Ha megveszem a kocsit, ezzel haza is tudom hozni?

2015. nov. 24. 13:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve a rendszámmal mi a dolgom vásárlás után? Nekem kell leadnom az okmányirodában, vagy az eladónak kell visszajuttatnom?
2015. nov. 24. 13:58
 2/5 mikeXxX ***** válasza:
igen is és nem is a piros szélű rendszámmal csak úgy mehetsz ha az a te nevedre is szól azaz bemész egy zulassungstellébe (ahol veszed az autót a helyi okmányiroda ) aztán befizeted a biztosítást ez lehet 9 napos vagy egy hónapos is majd fizetsz steuert azaz adó és utána kapsz egy forgalmit a nevedre illetve törzskönyvet majd megnézik az autót ( csak alvázszám ) és mehetsz isten hírével :D kb 190 euró nem rég emelték ! és a tüv-nek azaz vizsgának minimum 3 hónapnak még lennie kell rajta !
2015. nov. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mikeXxX ***** válasza:
ja és a rendszám készítés 30 és 55 euró között mozog ezt le gyártják ott neked felrakod és mehetsz nem árt keresni hány rendszámos cég van ott ! aztán ezzel azt teszel utána amit akarsz ez már a tiéd ha fizettél érte nem úgy mint itthon a magyar államé de én fizetek érte :( !
2015. nov. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már Magyarországon van az autó és egy neppertől lenne megvéve (aki behozta) ha jól értem.

Én azt csinálnám, hogy megkérném, hogy legyen szíves eladni nekem úgy, hogy levizsgáztatta és rendszámot intézett hozzá. Addig is lelapíroznám vele és leelőlegezném (aminek a dupláját lesz szíves visszaadni, ha mégsem intézi el).

Azután már bárhová mehetsz vele, feltéve ha le nem robban, merthogy ezek a zugnepperek direkt a széthasznált már nem megbízható autókat hozzák (mert azok olcsók), hogy rámelegítsék valamelyik balekra. Gondold meg, nem hiába csábítóan olcsó, lehet hogy megbánod majd.

2015. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézem a kulcsszavakat: BMW, német

Te meg nézd meg ezt:

[link]

2015. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!