Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akiknek rosszabb vagy régebbi...

Akiknek rosszabb vagy régebbi autója van, milyen szemmel nézik a jobb / fiatalabb autót bitorlókat?

Figyelt kérdés
Irigység vagy megvetés figyel ve?
dec. 18. 03:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
be
dec. 18. 03:53
 2/12 A kérdező kommentje:
Birtoklókat akartam írni
dec. 18. 03:53
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Az ember a fiatalabb.


Az auto az ujabb!

dec. 18. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Vagy simán nem érdekli őket, mert csak közlekednek, hidd el a legtöbben nem azzal foglalkoznak, hogy jajj az a másik miben ül, míg betartja a kreszt addig kb mindegy, ha meg nem akkor autótól független fogja szidni.
dec. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Te milyen szemmel nézed, amikor valaki magasabb nálad? Irigyled vagy lesz@rod?
dec. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én autóm nem rossz(sőt jó),csak régi.Nem érdekel ki milyen autóval jár,mert egyáltalán nem biztos,hogy az övé,lehet kölcsön,lízingelt,céges,hitelre vett,bérautó,stb.,és nem lehet tudni,hogy milyen az illető anyagi háttere a magánéletében.Azt tudom,hogy nekem van egy budai szép lakásom,a gyerekemnek össze tudtam hozni saját lakást,hincs egy fillér hitelem,vagy tartozásom,úgyhogy én a külsőségekből nem ítélek.

Több kérdésnél is már leírtam a közelmúltban(ha valaki ráismer),van egy rokonom,egy öreg,rossz állapotú tragaccsal jár ami kb.max.200 erzet ér,de kb. 500 millió vagyona van saját ingatlanban,és azt mondja,ezekre a rossz utakra,meg közlekedési morálhoz jó ez a régi kocsi.

dec. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hajnal 3:52kor ilyen problémákkal küzdöl...
dec. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ameddig nem jön a s.ggemben, meg nem szórakozik velem az úton, és betartja a KRESZ-t, addig halál nem érdekel, miben ül.


Általában nem a kisautó tulajdonosok a frusztráltak, hanem a drágábban ülők akarják feltétlenül érezteti pl a suzukisokkal, twingósokkal azt, hogy minek vannak az utakon?


Nem egy bejegyzést láttam már cikkek alatt, amikor valami pökhendi f.sz írta, amikor emelkednek az üzemanyag-árak, hogy végre, legalább eltűnnek a thalia-sok az utakról...


Ha a sok nagyarcú, pökhendi bunkó nem provokálná az embereket, nem lenne baj velük.

dec. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"honnan a tökömből volt ennek ennyi pénze?"

legalábbis ha fiatal a sofőr és új a kocsi.

dec. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
de irigységet nem érzek. nem érezném magam számottevően boldogabbnak, ha új kocsi lenne a seggem alatt.
dec. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!