Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo Gulietta 2,0 jtd...

Alfa Romeo Gulietta 2,0 jtd velemények? Tudom elég rossz a hírneve de szerintem már nem rosszabb mint más márka.

Figyelt kérdés

2023. okt. 5. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nincs széthajtva(ha használt)akkor örök darab. A rozsda a nagy ellenfél.
2023. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az 1.6os alapjaira van építve. Legyen olyan szerelő ismerősöd aki ért hozzá és nem azért mert rossz hanem azért hogy megfelelő karbantartással hosszú életű legyen.


Az igényes tulajokat kiszolgálja lásd nekem 360 ezer kilométer van benne igaz az 1.6osban viszont nagyon könnyű megölni.


Át kell nézetni a gumi és műanyag alkatrészeket a motorban mert elsőnek azok fogják megadni magukat. Nekem komolyabb karbantartást 300 ezer kilométer felett igényelt.

2023. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már nem rosszabb... mintha ezt úgy értenéd a többi átlag hasonló korú autó most romlott le a szintjére?
2023. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen szerintem egy pl vw konszern se jobb minőseg már mint az alfa
2023. okt. 6. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!