Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit akarhat ezzel a szerelő...

Mit akarhat ezzel a szerelő tőlem a kocsimmal?

Figyelt kérdés
Jó napot! Van egy 60 as Alfa Giuliettam és ezzel kapcsolatban szeretnék egy kis segítséget. Elvittem őt egy körre,a szerelőt,(könyörgött) és mikor leparkoltam valami olyasmit mondott hogy le kell cserélni,vagy megkell újítani a váltás programot. Megmondom őszintén nem tudom mi az. Mikor rákérdeztem,azzal indokolta,hogy gyorsabban mentem mint amennyivel kellett volna abban a sebességben amiben voltam szóval hogy nem váltottam feljebb és ezért problémák adóthatnak és lekell cserélni a váltás programot. A kocsinak semmi baja,mit akarhat tőlem és a kocsimmal? Köszönöm az információt.

dec. 22. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy mi van?

Automata az autó?

dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amekkora lúzer vagy meg is érdemled.

Ritka troll vagy.

dec. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem fizettem egy centet se,nem vagyok idióta. Dohányt venni mentem tőle,nem az autót vittem hozzá.
dec. 22. 11:13
 4/5 A kérdező kommentje:
1. Dehogy
dec. 22. 11:24
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem automata a kocsid, akkor le lettél hülyézve, mert rosszul vezetsz! Vagy túlforgatod, és nem váltasz feljebb, vagy indokolatlanul magas fokozatban lassan mész, és most még itt is beégeted magad a kérdéseddel.
dec. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!