Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen C3 1.4 HDI, motorvezér...

Citroen C3 1.4 HDI, motorvezérlés , izzítógyertya, öninditó, új akksi, ezek mind ki lettek cserélve de csak melegen indul, hidegben egyáltalán nem akar indulni. Szerelő mondta hogy porlasztós lehet???!

Figyelt kérdés
dec. 9. 09:18
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
A porlasztókat most mérettetem be , a négyből kettő rossz , kettő jó,
dec. 9. 09:21
 2/31 anonim ***** válasza:
45%

"Lehet" 🤣 Ja lehet, meg a szivattyú is "lehet" meg kicserélhetünk mindent is.

Rendes diagnosztika "lehet" hogy többet segítene, mert így k....a drága a javítás, hogy mindent cserélgetünk.

dec. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom.. Felültem rá… De a porlasztó állhat ennek a hátterében ? Izzító gyertya újjak vannak benne, ennek ellenére se indul
dec. 9. 09:34
 4/31 anonim ***** válasza:
😮😮😮
dec. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Visszaraktad a rossz porlasztókat? Mérj egy kompressziót is hátha nem érdemes tovább foglalkozni vele.
dec. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Írok privátot.
dec. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Rendben
dec. 9. 09:56
 8/31 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon egyszerű a megoldás. Veszel egy hidegindító sprét (pár száz Ft), belefújsz a légszűrőbe, ha indul, akkor izzítás gond van, ha nem indul, porlasztás gond van.
dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Nem kell temetni az autot. Meg akkor sem ha porlaszto problema. Fel kell ujitani a porlasztokat vagy kicserelni a motort. Barmelyik meguszhato 250-300 eft-bol, mar amennyiben motorkodos.
dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Négyből kettő nem jó, bontoból tudok venni ketto darabot, es beszereltettem
dec. 9. 11:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!