Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kaptam egy határozatot amiszer...

Kaptam egy határozatot amiszerint lekel adnom a jogosítványt mert kigyult a 18 pontom de a határozat elot nekem lejárt eg/ 3 evel korábbi 3pontos szabajsertesem és így marat 15 pontom és mégis kérik agyam le mit tegyek?

Figyelt kérdés
2023.11.29 igen kaptak a potokrol tudomást az ookmanyirodaes ok 30cadikan küldtek nekem végzést amit én csak 12honap21 igen kaptam és az előző három éves pontom lejárt 12honap13ikan és mégis kérik be a jogsimat?
dec. 22. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem az a lényeg, hogy te mikor vetted át a határozatot. Az senkit nem érdekel. Összegyűlt a 18 pont és kész. Le kell adnod! Ha nem adod le, és tovább vezetsz, az tudtommal már bűncselekménynek számít, és akár le is csukhatnak.
dec. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

11.29-én kigyűlt a 18 pontod. 12.13, amikor lejárt 3 pontod, az már azután van, hogy kigyűlt a 18 pont. 11.29-én, mikor kigyűlt, akkor még megvolt a 12.13-án lejárt 3 pontod is. Tehát nyilván kérik. Mit tegyél? Amit írnak. Add le.


Amíg nem vezetsz, addig legalább lesz időd venni pár helyesírás és nyelvtan órát.

dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
#2 Így van, 3 évig terjedő szabadságvesztés.
dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ebbű baly lesz
dec. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

A jogsihoz alapfeltétel az írni, olvasni tudás. Hogyan tudtad mégis megszerezni? A helyesíráson túl sem érted a magyart. Adj be fellebbezést, ha nem értesz vele egyet, de annak halasztó hatása nincs.

A leírásod alapján én jobban szeretném, ha nem is kapnád vissza. Nálad rendszeres, hogy nem tartod be az előírásokat?

dec. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
ebbű baj lesz more há hogy vezetsz dikk ezeket a pontyokat nem ke gyűteni mint a teszkóst more
dec. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ügyesnek kell lenni, hogy összegyűjtsd azokat a pontokat. Alig van rendőr az utakon, meg is érdemled ha így is sikerült összegyűjteni. Add le a jogsit, mert bajok lesznek more.
dec. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Addig meg ráérsz megtanulni magyarul helyesen.

Szégyeld magad ha így tudsz írni.

dec. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom vezetői engedély megszerzésének feltétele a 8 általános megléte. Én nem vagyok biztos abban, hogy ennek te a birtokában vagy.
dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem hejesen írtam le a kérdést morek csak egesznaap szivatak az okmány irodába és már teljesen kivagyok úgy bekertek a jogsim hogy megse kaptam a határozatot csak utána rá két napra árak át bent az okmany irodába igen nehéz ősze gyűjteni a potot főleg ha egy kocsog rendőr radszal és leptenyomon téged figyel de köszi nagyon rendesek vagytok lacik magyarok vagytok csak a nagykepuseg van nektek más nics egyetemista szarvajok hiába tudtok nagyon írni valahol a szarat horgyatok másnak pa
dec. 22. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!