Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki autómárka ( Swift)...

Suzuki autómárka ( Swift) mennyire megbízható és jó választás?

Figyelt kérdés

dec. 25. 19:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

[link]


a fenti autó mennyire éri meg? kb. 1,2 M ra lelehetne alkudni? ráadásul 2024.02-ig jó a műszakija?

dec. 25. 19:18
 2/12 anonim ***** válasza:
Teljesen megbízható kisautó. Hogy le lehet-e alkudni? Ezt így neten keresztül szerintem senki nem fogja neked megmondani.
dec. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az egyik legmegbízhatóbb kategóriájában, persze csak ha karban volt tartva. Alku az csakis az eladótól függ. Én személy szerint kérnék rá friss műszakit úgy hogy mondom hogy fizetem, csak műszakiztassa le. Nekem gyanús amikor lejáró műszakival akarják eladni a kocsit, vajon azért mert valami komoly baja van?!
dec. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]


Azért erre érdemes figyelni, elvileg pont az 1.3-as motor mellé szerelt váltók a problémásak.

dec. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon jó autó, de papírautó.

Komoly balesetben nem maradsz meg, ezzel legyél tisztában

dec. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A "vasaló" Swift már nem volt papír mint az elődje.
dec. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

Nekem volt vasaló Swiftem, az is rommá törik legyél nyugodt, elég nézni talulsagkeppen az esti híradót.

Viszont elég megbízható, kisebb váltó hibák, ABS kocka előfordulhat

dec. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Nekem volt vasaló Swiftem, az is rommá törik legyél nyugodt,


Én nagyon nyugodt vagyok. Minden autó rommá tud törni. Még az egyik legbiztonságosabbnak tartott Volvok is.

Nekem volt ilyen is, meg az elődje is. Az előd modell az légiesen könnyű volt, tényleg "papír" feeling. Ez ahhoz képest sokkal biztonságosabb modell volt már.

dec. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen csak tudok olyat hogy a Volvo Xc60 korbefordult és ütközött (totálkár)a végén el se vitte őket a mentő, ilyen esetben a Suzuki mindegy Ignis , Swift, Toyota Yaris, halálos lett. Vegyétek meg, nekem is volt 3 db és jók voltak, de ezek úgy törnek mint a felkezzel összegyűrt újságpapír, soha többé ide egy se jön be. Tőlem mindenki azt vesz amit akar, a véleményem elmondtam
dec. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aha, szóval volt neki, és mivel saját bevallása szerint tapasztalatból beszél így rommá tört egyet, de aztán valami csoda folytán itt van, nos akkor ezek szerint az autó tette a dolgát megvédte a benne ülőt..... Valami akkor itt nem logikus nemde?
dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!