Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért éri meg a derbi...

Mennyiért éri meg a derbi senda 50?

Figyelt kérdés

Vennék egy derbi sendát márciusra kéne mert akkor megyek vizsgázni kb 200.000ft-ért vennék mert ugye kezdő motor stb..

200.000-ért lehet venni normális motort problémák nélkül.



dec. 26. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Brutál túl vannak árazva, mert hülyegyerek krosszmotorok.


200ért az alját kapod. 50eseknél ez az elindul-megy nagyjából kategória.


Piaggiok, Suzukik, Hondák vannak 200-300 körül, 20 évesen. De azokon legalább megtanulsz motorozni városban, miután lecserélted a 15 éves gumikat rajtuk..

dec. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha felmennél a használtautó.hu-ra, akkor magad is láthatnád, hogy 269 ezerért van az első olyan ami képen normálisan néz ki. Ennél olcsóbban , 90-ért csak egy 97-es, papírok nélküli, és kétes állapotú gép van. A következő meg egyből 350 ezer. Szóval 200-ért nem igazán fogsz venni használható motort. A 350 ezresre is lehet, hogy költeni kell, ahogy nekem is ennyi volt az Aprilia SX50-esem (szinte egykutya a kettő), és még azt is rendbe kellett vágnom.Úgy egy 100-ast simán benyelt még.
dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne mondjátok már, hogy ennyiért nem lehet normálisat kapni. Jövőre akarom meghírdetni 250-be akartam de már gondolkodtam rajta lehet nem fog annyit érni. Pedig jó állapotban lévő 2006-os rieju mrx 50
dec. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyesmit is nézhetsz kérdező

dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!