Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Családi használtautót maximum...

Családi használtautót maximum 3,5-4 millió ft ig?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Szerencsére nemsokára apuka leszek és egyszerre megajándékoz 2 gyeremekkel.


Kombi autóban gondolkodnék , de természetesen ha tudtok ajánlani másik lehetőséget pl egy terűt nem zárkózok el tőle.


Maximum 4 millió a határ

Szeretném hogy ne 1.2 motor legyen hanem 1.4, 1.6 nem szaguldani de ha kell azért ne kelljen vissza váltani kettőt.


Benzin vagy Diesel?

Jó kérdés , nekem Most benzines autóm van nem volt Dieselem soha , de a turbótól, egr től tartok azért valószínűleg hülyeség tudom.


Választókat előre is köszönöm



dec. 28. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Citroen Berlingo, Opel Combo és társaiban gondolkodnék. Van bennük tér, lehet cuccolni.
dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak azt nem írtad le, ami a legfontosabb. Milyen használatra? Városi, országúti, autópálya? Milyen arányban? Évente hány km?


"Szeretném hogy ne 1.2 motor legyen hanem 1.4, 1.6 nem szaguldani de ha kell azért ne kelljen vissza váltani kettőt."

Ezt se teljesen értem, egy 1.2 turbós motor erősebb mint egy 1.6 szívó. Nem ilyen formában kellene relevanciát keresni a motortípusnak. Van olyan kombi/egyterű amiben egy 1.6-os szívó is jól dolgozik, van olyan amibe az 1.8 turbó is kevés.

dec. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy Dacia Lodgy kijön tán annyiból.
dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 nemaRendőrség ***** válasza:

Tagja voltam apás csoportnak, a feleség annyi dolgot pakol amennyi hely van.

Ha vesztek egy tranzitot is telepakolja, ha egy ferdehátú f astra-t akkor azt is. Mindkettőben el fogtok férni.


Ikrekkel amúgy sem fogtok nagyon kocsikázni mert hátul nem fér el az anyjuk is, így sírni fognak, amitől 5 perceket mehettek.


Teljesen felesleges nagy autó cserében, főleg kombiban gondolkodni most születendő ikrekkel.

dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy benzin vagy dízel még mindig attól függ hogyan fogod használni.

Ennyiért elég sok oció van már, Sharan, Turan, Zafira, Meriva, B-max, C-max és még keletre nem is néztem

dec. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mindentudó99 ***** válasza:
Dacsia duster nagyon jó. Ennyiert szuper autót veszel. Vagy a Dácsia 7 személyesét vedd. 1.5 dci motor kiváló.
dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!