Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Legkésőbb tavasszal lecserélem a 2006-os Swiftem.

4 évig használtam. Imádom a megbízhatóságát és az "olcsóságát"

Azonban a jelenlegi felhasználáshoz nagyon nem passzol.

Évi 8-9 ezer km Abból 50% pálya 50% város

A kevés km miatt nem vennék dízelest, illetve egyedül max ketten használjuk, gyerek nincs, max haverok, rokonok így egy max 4-4,1m hosszú ferdehátúban gondolkodunk.


Keret: 3.5M, amiből úgy max 3.2M-t használnék vásárlásra a többit meghagynék az első nagy szervízre.


Amik eddig maradtak:


Polo V 2010-2012 körül 1.4 16v benzin

Nem lesz fogyasztás bajnok azt tudom és valószínűleg olyan kevés szervéz igénye se lesz mint a Swiftnek, viszont (remélem) pont azt hozná amit várok.

Csendesebb, minőségibb kabin. Kényelmesebb ülések.


A másik amit néztem lényegesen újabb, viszont nagyon kevés van itthon és kicsit tartok ettől a "túl jó hogy igaz legyen kategóriától"


Suzuki Baleno 2016 körül

A fogyasztás a tesztek és a vélemények alapján jócskán jobb lenne mint a mostani Swift mint a Polo esetében.

Viszont lehet, hogy pont ugyanott lennék mint most, tehát kényelmetlen ülések hosszú távon, gyenge kabin minőségek, zajok


Illetve ha kihagytam típusokat nyugodtan osszátok meg velem.


Jó lennének extra-nak a tempomat meg a könyöklő, de max utólag beletetetem, a tempomatot mindenképp, jelenleg is van, enélkül már nem vennék autót



dec. 31. 08:47
A kérdező szavazást indított:
Baleno
Polo
adok tippet kommentben
3 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

A polo még szarabb mint suzuki, pedig elég primitív autó a suzuki.

Baleno biztos jobb de azt nem ismerem.

dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Wagon-R
dec. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Farkas999 ***** válasza:
0%
SX4
jan. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!