Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nehéz megszokni az...

Mennyire nehéz megszokni az automata váltós kocsit?

Figyelt kérdés

Eddig mindig kézi váltós kocsim volt, és most automata váltós lesz.

Mennyire nehéz megszokni?



jan. 3. 22:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon.. kb 30 másodperc.. bal lábad behúzod magad alá, és kész..
jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
32%
Az oké egyes. De én a váltó részéhez nem tudok hozzászokni, gondolom a kérdezőnek is ezzel van gondja nem a 2 pedállal 3 helyett.
jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
100%

Konnyebb mint gondolnad.Pl lejton indulas vagy megallas,nem kell valltani, kevesbe farad a labad, vagy a gazt nyomod vagy a feket, mas dolgod nincs/

Elvezni fogod.

jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Nem nehéz.
jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár út alkalmával még lehet reflexből kuplungolsz a levegőben meg nyúlsz a váltó után, de hamar elmúlik.
jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem talan 3 alkalom is kellett, hogy ne keressem tobbet a kuplungot. Kezi valtosbol hibridbe ultem at, na az aztan tenyleg a dodgem-elmeny. Hozza a tempomat meg savtarto, es feleannyira se faradok el autopalyan.
jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nehéz. Nem azért, mert a kuplungot keresem, hanem azért, mert bal láb helyett jobb lábbal megy a lassú manőver kontrollja, illetve mivel csak nyomni kell a gázt, nekem egész más a sebességérzet, és simán megyek 50 helyett 60-nal, ha nem figyelek, manuálissal meg szimplán érzem, mikor értem el az utazósebességet, és nem gyorsítok tovább.
jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem nehez megszokni. En mar evek ota automatat vezetek. Hazautaztam par hetra es apam manualis autojat vezettem. Mikor visszajottem akkor egy kicsi furcsa volt ismet az automata, pl indulaskor kerestem a kuplungot a labammal.
jan. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
Ha egyszer beleulsz, 5 perc utan azt fogod kerdezni, hogy eddig miert vezettel manualist, ha ez ennyire jo. Nem kell egy vasrudat rangatni meg ugralni a kuplungon. Soha tobbe nem akarsz majd manualist.
jan. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
61%
Könnyű megszokni, de azt hogy buta az összesnek az elektronikája, na azt nem lehet. Én 5 éve próbálom már, de amikor a szerencsétlen hulladék felvált egyet emelkedőn majd rögtön vissza mert rájött a nyomorékja, hogy nincs elég ereje neki abban a sebességben, akkor mindig idegbajos leszek és szídom az anyját. Több fajta automata váltós autót vezettem már és márkától függetlenül az összesnek ez a baja. A CVT egy más tészta, az is egy szar.
jan. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!