Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni...

Milyen autót érdemes venni max 10m Ft-ig?

Figyelt kérdés

Egy közepes vidéki városban lakok, home office-ban dolgozok, így napi munkábajárás nincs, de rendszeresen használom az autót amikor vásárolni/ügyintézni megyek. Havi 3-4 alkalommal utazok Budapestre (150km autópálya + országút vegyesen). Évente pár alkalommal barátokkal hosszabb külföldi útra megyek (síelni, tengerhez, körutazások).


Szeretem a kényelmet, az eleganciát, de nem érdekel különösebben a márka, magamnak és nem a szomszédnak veszek autót, ezért presztizs nem számít, de a minőségre szívesen adok. Előny, de nem feltétel, ha élvezetes vezetni is.


Érdekes lehet új és használt autó is, a megbízhatóság fontos, a szervizelés nekem mindig körülményes, ezért is akarok másik autót venni, szeretném legalább 4-5 évig megtartani. Nem akarom mindenképp elkölteni a fenti összeget, ha van jelentősen olcsóbb, de jó lehetőség, annak méginkább örülnék.



jan. 6. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
LPG-üzemű Dacia Sandero. Bő 6 millióból megvan.
jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1 Az nem kicsi? Elég nagy darab vagyok + utazáskor szoktak lenni csomagok is.


Egyébként nem ragaszkodok a nagy autókhoz, amikor egyedül autóztam legjobban egy WagonR+ -ban fértem el, de amikor többen megyük akkor nem árt ha elférünk + a csomagok is. Majd a parkolóban megnézek egyet közelebbről is, de nekem az mindig kisautónak tűnt.


Az LPG nem veszélyes?

jan. 6. 18:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Skoda Octavia
jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Használt toyota cirolla skoda octavia

Ha bevallalosabb vagy Alfa romeo guilia szep kenyelmes és a kis motorosokat is elmeny vezetni

jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jaguar XF. Gyonyoru, kenyelmes, igazi luxusauto.
jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdemes alsókategoriás autót venni.
jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én Scirocco R facelift-et vennék.
jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ami tetszik… valami elképzelésed csak van…
jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nissan 350z.
jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azért kérdeztem itt, hátha lesz olyan, amire nem gondoltam, de jó ötlet, másnak bevált. Jaguart nem merek, a Scirocco és a 350z pedig, kicsi ha a Sanderonál ez volt a problémám, itt különösen az lehet, amikor többen vagyunk. A 350Z ráadásul elég idős autó, ha ennyi pénzt kiadok inkább megbízhatóbbat szeretnék, öreg autóm már most is van, csak hát kezd egyre nyűgösebb lenni. Az Alfának utánajárok, azt tudom, hogy a régi diesel motorok legendásan megbízhatóak voltak, de az újról még nem hallottam, de mindig megnézek egyet ha látom az utcán. A Skoda, Toyota vonal is jó lehet, azokat is nézegetem egy ideje.
jan. 7. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!