Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől nem gyorsul az autóm?

Mitől nem gyorsul az autóm?

Figyelt kérdés
Az auto egy seat toledo 1.9tdi. Egy olyan kérdésem lenne hogy eddig ment szépen,nagyon jó húzása volt az autónak,és egyszeribe meg reggel startoltambe elindultam vele és már nem is húzott úgy mint azelőtt.Olyan téren hogy pl beteszem a sebességet 4-es be és azelőt már az elein belenyomott az üllésbe mert olyan jó húzása volt,de most beteszem 4-es be és kell vele várnom hogy gyorsuljon fel.Olyan mint ha túl hamar váltottam volna be,és aztan mikor váltannám be 5.be mert már akkora a fordulat szám,akkor van akkora húzása hogy belenyom a székbe. De ezt minden sebesség váltásnál így van és nem tudom hogy mi lehet a baja.Néztem a kábelozást is hogy nincs e lecsúszva a turbóról vagy valahol szétcsúszva,de nincs. Valakinek valami ötlet?

jan. 7. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerelő.

Elsőre azt mondanám, hogy megszorul a geo a turbón néha. De ez csak gyenge tipp

jan. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
kifogyott a nitro
jan. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Morzsi007 ***** válasza:
Startolás után nem túl jó ötlet taposni a gázt, lehet a turbóval lesz gond, ahogy az első írta.
jan. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Taláomra turbóbaj van.
jan. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
dízel, ennyit tud. :D :D
jan. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!