Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gyorsan adnak időpontot...

Milyen gyorsan adnak időpontot pávra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap lesz az 5.ik forgalmi vizsgám, ès elèg stresszes vagyok. Az első 3 vizsgámon már a vègènèl hibáztam egyet ami miatt megbuktam. Utánna oktatót váltottam mer sokan mondták hogy akinèl voltam az ő tanulóit folyton meghúzzák mer utálják a vizsgabiztosok. Majd az új oktatómmal vezettem pár órát, úgy látta, hogy ügyes vagyok ès megy, elis vitt vizsgázni amin megbuktam egy olyan dolog miatt amit az előző oktatóm nem mondott el. Közbe azt vette èszre a mostani oktatóm hogy nagyon sok mindent rosszul , illetve nem tanított meg az előző sajnos. Holnap lesz az ötödik vizsgám ès teljesen görcsbe vagyok már, mivel májusba èrettsègizek jó lenne ezt letudni mer amig ezen stresszelek addig tanulni se tudok. Tudom hogy nem kène izgulnom ennyire de mègis csak az 5.ik lesz. Azèrt èrdekel hogy ha nem sikerül milyen gyorsan kapok időpontot PAVra mert azért jo lenne ha nem csúszna bele az érettségibe a 6.ik vizsgám. Előre is köszönöm a válaszokat!
jan. 8. 16:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!