Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csinálhatja ezt az...

OoTwisToO kérdése:

Miért csinálhatja ezt az autó? BMW 316ti compact.

Figyelt kérdés

Először is üdv mindenkinek!

Adott egy BMW 316ti compact autó 2004-es 1.8-as motorral.

Hidegindítás nehezen megy. Teker, de olyan, mint ha le akarna fulladni. Ritkán csak 3 henger megy. Leállítom, újra be, akkor meg már pöcröf!

Ez az egyik.

A másik, ami még bosszantóbb, hogy bemelegszik a motor, megállok az autóval, berakom sebességbe, és le akar fulladni az autó! Nem is indul el! Nagy nehezenkel életre, pár másodperc, de utána jó!

Gondoltam kiveszem a katalizátort, (ette az olajat, de meg lett csinálva, szelepfedél tömítés) új gyertya (cserélve volt, de elvileg nem belevaló) illetve benzin pumpát mondták még, hogy csere. Okozhat bármelyik ilyesmi tünetet, esetlegtalálkozott már valaki ilyennel?

Szeretem az autót, nincs lelakva, gondját viselem és szeretném megtartani, de ezek elég bosszantó dolgok.

Jah és a tömítés előtt is ilyen volt az autó (így vettem, valahogy ezek kimaradtak, hideg víz). Gázadásra elinduláskor, volt tolatáskor is, sebesség be, és leesik a fordulatszám. Nem mindig csinálja, amikor kedve szottyan!

Válaszotokat előre is köszi!



jan. 8. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
bontó
jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem hangzik valami jól.
jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első hiba befecskendeés vagy gyújtáshiba lesz. A második meg inkább kuplunghiba.
jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!