Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi egy parkolóban álló...

Mennyi egy parkolóban álló autó fogyasztása?

Figyelt kérdés

L/órában.

Benzines, 1600ccm, alapjáraton pöfög.


A nagy hideg miatt így akarom tölteni időnként, mert ritkán használom, akkor is 10perc alatt ott vagyok a célomnál, így félő hogy hamar lemerül. De jéghideg aksit meg nem lehet tölteni (230V töltővel se).



jan. 9. 01:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#9: igen, feltöltött akkunál alapjáraton is van elég fesz, mivel nem terheli az akku a generátort.
jan. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

"időnként feltűnnek ezek az alapjáratos kérdések."


miért?

Mert vannak akiknek nem havi 1milliós fizetést visznek haza, így nem cserélik 3 évente az aksit (akkor is ha jó). Hanem az utolsó szusszot is ki akarják venni belőle.

Én is volt hogy odafele még simán indult, amikor visszafele jöttem volna az Auchanból már nem volt benne annyi hogy felpörgesse. Kénytelen voltam ott venni egy aksit, de azok minősége kritikán aluli (hamar tönkrement). És nem akarok máshol sem 'ottmaradni'..

Ezért kemény télen is tölteni akarom kiszerelés és szobában melegítgetés nélkül. Sajnos elég nehéz kiszerelni mert olyan helyen van és a havaseső is zavar közben. :)

jan. 9. 12:40
 13/17 anonim ***** válasza:

Azzal kezdted, hogy hidegben nem veszi a töltést(ami alapból marhaság) de ezek ellenére, kiszerelés és szobába melegítés nélkül akarod tölteni.

Ááááá nincs is ellentmondás!😂


Jah' és "kemény télen is".....na az hol és mikor van/volt?

jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

13

Igen. Ne a szoba melegítse hanem a járó motor hője. Hol itt az ellentmondás?

-5 ... -9°C mondanak a következő napokban éjjelre. Ez már elég az aksinak. Lehet te ezt nem fogod megérezni a +25°C ra állított szobatermosztátoddal..

jan. 9. 13:38
 15/17 anonim ***** válasza:
Többe fog kerülni, ha rendszeresen alapjáraton ketyegteted az autót.
jan. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Tényleg nem világos!

-Nem fiatal az akku, keveset használod, ezért lemerül.

(eddig OK)

-Véleményed: nem viszed a lakásba tölteni, mert nehéz kiszedni.

(nem tudom mi lehet olyan borzasztó probléma egy akku kiszerelésben de lényeg, marad a helyén.

-Itt jön a következő probléma: az akkut a helyén -hidegben- nem lehet tölteni.(mondjuk ez igy egy nagy baromság)


Tehát összegezzük:

Letérdelt az akku, hidegben nem tölthető, melegbe viszont nem viszed.


Akkor vajon honnan lesz áram?

(jaj de izgatott vagyok!)

jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

"melegbe viszont nem viszed"

Nem viszem mert meleget helyben a motortérben csinálok - benzinből.


"honnan lesz áram?"

Benzinből. Van minden autóban generátor.


Ez (eszerint) ~1L benzin árába fog kerülni.

jan. 9. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!