Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet kinyitni egy...

Hogy lehet kinyitni egy 2007-es Audi A6 4f-t ha csontra merült az aksi?

Figyelt kérdés
Tegnap leparkoltam a kocsit, visszamentem 1 óra múlva és már nem nyílt ki se gombal, se úgy ha bele dugtam a kulcsot. Gombnyomásra felvillantak az indexek mint ha kinyílna de nem nyílt ki egyik ajtó se. Hiába tekergettem a kulcsot úgy se nyílt ki. Mindkét oldalt próbáltam bedugva de hiába.

jan. 10. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Ha koppra lemerült is nyitnia kell a kukcsnak, ezért nemértem.
jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Alulról önindítónál próbáljatok bikázni. Csak óvatosan, ha sebességben volt hagyva akkor legyen rendesen felbakolva.
jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sikerült kinyitni csak nem tudtam hogy kell először, másik autót nem így kell nyitni. Viszont az aksi koppra van merülve. Csomagtartóba vagy motortérbe van az aksi? 2.7 V6 tdi elsőkerekes manuális. Bikázni kell majd az fix de valami 1 óra alatt merítette le az aksit szóval vinnem kell majd szerelőhöz biztos. Semmi fogyasztót nem hagytam rajta mikor leparkoltam.
jan. 10. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a motortérbe....
jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 Van,hogy simán kinyiffan az akku, pl cellazárlatos lesz! Ismerősöm is elment reggel dolgozni, munkája vegeztével meg neki se indult, én bikáztam be. Próbáltuk éjjel tölteni, de a délelött folyamán megint lemerült magától,így venni kellett újat. Utána nem volt vele gondja.
jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akku csere videó:

https://www.youtube.com/watch?v=B9ef8NwFi4g

(kódolni is kéne igazából az újat a túl rövid élettartamot megelőzendő, meg előtte ellenőrizni hogy töltés jó-e és az akku tényleg hibás)

jan. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!