Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vásárlás előtt állok,...

Papp Árpád2 kérdése:

Autó vásárlás előtt állok, amivel szemezgettem wv passat b5.5 1.9pd tdi (avf motor) abból is a 4 motion sedan kivitel, néztem is egyet 360.000km-el ezek a motorok mennyire megbízhatóak, hány ezerKm-el érdemes elgondolkodni a megvásárlásán?

Figyelt kérdés
Tudom sokat tud változtani az a tény, hogy az előző tulaj/ok mennyire figyeltek rá, mennyire hajtották szét

jan. 14. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ne szemezz, hanem vedd meg.
jan. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően ezeknél az előélet dönt már, nem a motorkód. El kell menni egy hozzáértővel és átnézni?

4motion-t engedd el. Ilyen kis pénzbl felesleges egy plusz hibaforrást a nyakadba venni, sokkal drágább lesz a lógó futóművet rendberakni még ha maga a hajtás jó is. Előnye meg hétköznapi használatnál átlag sofőrnek meg konkrétan nulla

jan. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!