Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem idnul a Ford Focus...

Miért nem idnul a Ford Focus MK1 autóm?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel nem indult a kocsi, és egy ismerős jött belenézni, lehúzogatott 4 kábelt valahonnan, majd vissza és utána indult rendesen pöccre, ahogy szokott. Hidegbe volt már része az autómnak, évekig laktam egy fagyzgugos osztrák hegyi kisvárosban, ahol sok esetben -25 fok volt, mégis soha nem volt gond az indulással.

Most, hogy volt ez a kábeles megoldás tegnap, utána egész nap bárhová mentem, nem volt gond. Ma reggel ismét nem indult. Ugyanazon kábelek közül kettőt kihúztam, visszadugtam és megint pöccre indult.

Mi lehet a gond és mi a megoldás? Szervizbe most a munkám miatt nem jutok el az tuti. Autószereléshez nem értek, de amit tudok, megcsinálok, ha nem igényeli a fél autó szétbontását.

Köszi előre is.


Ford Focus MK1 1998 1,6 benzin



jan. 15. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Azt azért jó lenne tudni hogy az mihez kapcsolódik aza vezeték.
jan. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem a gyertya pipa? Lehet csak kontakt hiba
jan. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen megoldása nem létezik a problémának. Az egész fantazmagória.
jan. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Tönkre ment a kábel-húzogató automatika.
jan. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Beazonosítottam, az a gyertyapipa lesz. Kb 2 hónapja volt cserélve az összes gyertya, így azok jók. A csatlakozása lehet a gond? Tegnap le lett húzva és visszarakva mind. Akkor jó is lett, ma csak kettővel csináltam és ismét jó lett.
jan. 15. 10:17
 6/7 A kérdező kommentje:
"9:33": Ha nem tudom mi a baj, de megoldódik ezzel a megoldással, az miért is nem létező megoldás? Nem lehet, hogy gőzöd sincs a problémáról és teljesen máshol keresgélsz? Mert a defektet valóban nem oldaná meg a kábelek lehúzása, visszahelyezése. Én leírtam amit tudok, és van, aki látatlanban is egyből tudja miről beszélek. Ő lehet aki ért hozzá.
jan. 15. 10:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem renyónál az akkusaru levételénél javult meg egy bizonyos probléma, az lenullázta a motorvezérlőt. De ahogy megjelent megint a hiba, kezdte előlről.

Hogyne lehetne ilyen megoldás, sok esetben törli már csak ez is a hibát.

Nálam az elektromos fojtószelep vacakolt.

jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!