Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2021. után forgalmazott autók...

2021. után forgalmazott autók tulajdonosaitól kérdezem. Volt már problémátok az 1.2 puretech turbó motorral, vagy az olajban futó vezérműszíjjal? Én rendben vagyok, de érdekelnek a tapasztalatok. Köszönöm az információkat.

Figyelt kérdés

#1.2 puretch turbó motor #olajban futó vezérműszíj #2021. utáni autó
jan. 21. 11:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Mi baja lenne egy új autónak?
jan. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerencsére nincs ilyen autóm, de találkoztam már nem eggyel. Ami elég gáz, mert ilyen fiatal autókat ritkán ismerek, hisz ezeket még márkaszervizbe hordják általában, nem független helyekre. Ezzel mégis találkoztam már többször is. Nem véletlen, csak ennyit mondok.
jan. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
#1 ami igazán szar, az újonnan is szar.
jan. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
46%
De hát egyesek szerint csak az új autó a jó én meg hiszek nekik, mert hát biztosan úgy van.
jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
12%
Használt autót csak a szegények vesznek.
jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%
Igen vagy aki nem akarja kompenzálni az farkamát/magasságát, esetleg nem akar sokat szopni, valamint az autó nem több neki mint egy közlekedő edény. Haveromnak van egy zsír új hyundai meg egy 1989es toyota starlet, karburátoros bazdki.😅 A hyundai most szervizbe van így addig a toyotaval jár. 😁
jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
#4 persze, vannak akik szerint pár millió befizetésével a megfelelő bankszámlára találkozhatsz jézussal, és tiéd lehet a megüdvözülés :D :D :D
jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
62%
#5 szóval ha vennék egy 1988-as BMW M3 kabriót, vagy egy 1975-ös Porsche 911-et, akkor szegény vagyok, értem. :D
jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
8as ezek szerint igen! Ráadásul nem is lennél menő annyira, mint egy új focussal. 😁😁 Ez van fogadjuk el...
jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
7es! Irónia volt😊
jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!