Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2021. után forgalmazott autók...

2021. után forgalmazott autók tulajdonosaitól kérdezem. Volt már problémátok az 1.2 puretech turbó motorral, vagy az olajban futó vezérműszíjjal? Én rendben vagyok, de érdekelnek a tapasztalatok. Köszönöm az információkat.

Figyelt kérdés

#1.2 puretch turbó motor #olajban futó vezérműszíj #2021. utáni autó
jan. 21. 11:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
#10.. tudom.. :D :D
jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
#8: De soha egyiket sem fogsz. Ellenben 20 éves swiftet meg f astrát igen. Akkor mi is vagy...?
jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
91%

Valahol olvastam, láttam, még csak mutatóban se vagyok ilyen tulaj....:) hogy ezek az olajban menő szíjak hajlamosak önmagukat ledarálni, és a morzsalék bejut az olajkörbe, és apránként nyaklik is meg a motor.

Azt hiszem egy amerikai csóka bont szét új motorokat, amik megfőttek, és ő elemezgeti őket, azt hiszem nála láttam.

jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
igen ezért is tettem fel a kérdést. Tökéletesen meg vagyok elégedve az autóval és eddig semmi ilyen probléma nincs, szeretem. Nyilván vásárlás előtt és azóta is tájékozódom. Azért kérdeztem a 2021-es évjárat utána tapasztalatokat, mert az általad jelzett hibák elvileg korábbi évjáratokra voltak a jellemzők.
jan. 21. 15:50
 15/24 anonim ***** válasza:
70%

#12 na megjött a hülyegyerek aki szerint mindenki csak swiftet meg effasztrát vesz.. csak ő a lakótelep királya a lefosott mercijével :D :D :D


Sohasem volt se swift, se semmilyen opel soha a nevemen.. szóval pápá..

jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Na azért már rendesen kiborult a bili Puretech ügyben.

[link]

A kulcsszó természetesen a "károsanyag-kibocsátás". Az autógyáraknál a mérnökök fejükre állnak hogy teljesítsék a szigorodó normákat, ezekből születnek aztán az ilyen fogyatékos háromhengeres borzalmak. (Szó se róla, például a régi kis Swiftekbe városi autókázásra jó volt a literes háromhengeres, de az nem a környezetvédő kamuzás eredménye volt, mint a mai kis turbómotorok.

jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
ószintén szólva bennem semmi kivetnivaló nincs a motor miatt. tökéletesen megfelel az igényeimnek. igazán nem is értem a negatív hangokat.
jan. 28. 19:45
 18/24 anonim ***** válasza:
jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
igen ismerem mind a 2 db cikket, és 2 db autót ami a neten kering ebben a témában. Ennél azért valamivel több puretech motorral futó autó van forgalomban. Azzal megint nem tudok mit kezdeni ha valaki azzal jön, hogy hallottam valakitől hogy mennyire rossz.
jan. 28. 20:22
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
#18 Hagyd. majd átéli személyesen!!!!
jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!