Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új autó vásárlás előtt állók/n...

Új autó vásárlás előtt állók/nemrég új autót vásárlók, elektromos/hibrid vagy hagyományos (lesz) a vásárolt autó?

Figyelt kérdés
jan. 21. 17:18
A kérdező szavazást indított:
Elektromos/hibrid-et.
Belső égésűt.
15 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyományos és mpi.
jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért van együtt az elektromos és a hibrid? Eleve külön kéne lenni, de ha már valamelyik oldalhoz csatolod, akkor az ICE-hez sokkal több értelme lenne, mivel a hibrid az az ICE kiegészítője.
jan. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha újat vennék, akkor dízelt.
jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Plug-in hibridet szívesen vettem volna, ha max. 20%-kal lett volna drágább a hagyományosnál (de 7,5M volt az autó, ugyanannál a márkánál a legkisebb plug-in hibrid 15M lett volna. Ha lett volna rá pénzem, akkor sem vettem volna meg, azt is ugyanúgy ott kell hagyni az utcasarkon...). Tiszta elektromost ingyen sem hoztam volna el. A dodzsemből kinőttem kb. 7 évesen, nekem egy megbízható autó kell, amivel hosszú távokat lehet menni, ha úgy adódik, nem telefon, hogy töltögetni kelljen...
jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Újonnan lehet még kapni dízelt?
jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nalunk rokonom most vett 10 milláert benzinest. "Keszpenzre". Annyival drágabbak voltak a hibrid/elektromos modellek, hogy kb szóba sem jöhettek.
márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy mai mpi sem egyszerű már, akkor miért vennél drágábban bonyolultabbat....
márc. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!