Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgánál mindenképp...

Forgalmi vizsgánál mindenképp kikapcsolják a rádiót? Lehet kérni, hogy legyen bekapcsolva a vizsga alatt is?

Figyelt kérdés
Forgalmi vizsgán nálatok szólt a rádió, vagy ki volt kapcsolva? Lehet kérni, hogy maradhasson bekapcsolva a vizsga alatt?

jan. 22. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Tudtom szerint kikapcsolják, egyrészt nem vonja el a figyelmet a vezetésröl, másrészt nem lehet arra hivatkozni, hogy emiatt nem értett valami utasítást.
jan. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Soha nem szólt oktatás alatt sem, vizsga alatt sem. Nem is hallottam ilyet, hogy az oktató engedte volna a rádiózást. Vizsgán meg pláne nem.
jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hovarju ***** válasza:
89%

Szerintem a vizsga alatt nem fogják engedni, hogy szóljon a rádió. Nálam a tanulás alatt is ki volt kapcsolva, az oktatóval beszélgettem sokat.

Aztán a próbavizsgán, 1 óra teljes csend volt és nagyon zavart, hogy nincs semmi visszajelzés, hogy jól csinálom-e amit csinálok.


Ezért a rendes vizsga előtt tartottunk olyan órát, ahol nem beszélt az oktató.

Sőt volt, hogy néha beült hozzánk egy másik diák is oktatás közben.


Amikor az éles vizsga volt, már nem zavart a csend és az sem, hogy van valaki más is az autóban rajtunk kívül.


Mire a rendes vizs

jan. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hovarju ***** válasza:
87%

*korán küldtem el :-)


Mire a rendes vizsgára került sor már nem zavart a csend és az sem, hogy rajtunk kívül van más is az autóban.

jan. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
Nekem szólt oktatás alatt is, vizsga alatt is. Nem zavar senkit.
jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Csak szóljon jó hangosan!

Tudja meg az a vizsgabiztos, milyen az amikor egy igazi belvárosi vagány vizsgázik!

/akinek a vérében van a vezetés/ 😂

jan. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Ezt az oktatódtól kérdezd meg inkább!

Nekem általában szólt a rádió az oktatás alatt. Nem hangosan, és ha magyarázott az oktató, akkor lehalkította teljesen. Vizsgán viszont csend volt, stresszelt is rendesen.

jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A vizsgán papíron nem mehet a zene, de vizsgabiztostól függ.
febr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam az oktatás közben mindig szólt a rádió. Nem zavart és nem volt hangos. Vizsgán viszont ki volt kapcsolva. És szerintem is jogos, hogy kikapcsolva legyen, a fentebb lévő megválaszolta, hogy miért.
febr. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!