Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki gyártja a legjobb autó...

Ki gyártja a legjobb autó akumlátort és ki a legroszzabat?

Figyelt kérdés

Szerintem a legjobb

-bosch

-varta

-exide excel

-banner


A legrosszabb

-auchan

-electric power

-rocket

-lesti


várom a ti észrevételeteket is a kérdésem alá sok szeretettel



jan. 24. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, viszont a Boscht kínában gyártják már, már nem a régi, vannak vele gondok, ezért nem vennék.
jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jász plasztik a best 😂😂😂
jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

"Szerintem a legjobb


-bosch


-varta


-exide excel"


Ez egy és ugyanaz, mindet a JohnsonControls nevű autóipari "mindenes" csinálja, a márkák csak a nevüket adják.

Az electric power nem vészesen sz@r, de legalább olcsó, és magyar, azt ugyanis a Jász-Plasztik drehálja.

A Banner nem rossz márka.


De a legjobb szerintem ez:

[link]

Nem olcsó, de jó drága.

jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 hypno ***** válasza:
72%

A Lesti nem gyárt aksit, csak forgalmaz.

Konkrétan a Jász Plasztik gyártmányait.


A másik észrevételem, hogy bármely márkát veszed, átlag 4-6 évente cserélni kell őket.

jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%

CATL, LG Chem, Panasonic, BYD


A legtöbb autómárkának a CALT gyártja az akkucellákat (pl. BMW, Honda, VW, Stellantis). A Panasonic a Teslának és a Toyotának gyárt, az LG pedig a Renaultnak, GM-nek. Nehéz megmondani hogy ezek közül melyik a legjobb, CALT eléggé elöl jár az innováció terén, de ez nem jelenti azt, hogy ők gyártják a legjobb cellákat. A fentiek közül mindegyik jó.


A legrosszabbakról valószínűleg nem is hallottunk, mivel egyik neves autógyártó sem gyártatna velük.

jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A sokat szidott jasz-plasztik nem 6 evet birt.


Jo a toltesem, inditaskor sem kell fel percet koszorulni.

jan. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Olyan nagy tapasztalatom szerencsére nincs a különböző akkumárkák terén. Eddig amit használtam:

- Bosch S5 Silver: A gyártó még nem kínai volt, hanem a Johnson Controls. 9 évig bírta egy jól felszerelt dízelben.

- Exide Premium: Ez váltotta nálam a Boscht. 3 évig használtam. Csúnya lett volna, ha ez alatt bármi gond lett volna vele.

- Varta. Ez a mostani autóm gyári akkumulátora. Az egy AGM akku. Most lesz 6 éves. Eddig ezzel sem volt semmi baj. De ha holnap bedöglik, már nem vagyok vele elégedetlen, hogy ennyit kibírt.

Tehát a fenti három akkuval nekem jó tapasztalataim vannak. Mást saját autóban még nem használtam.

jan. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Az Auchan nem gyárt akkumulátort
jan. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
auchanos is jó
jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Yuasa.
jan. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!