Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy Jetta 2 benzines és...

Adott egy Jetta 2 benzines és benzin van az olajban, mi a baj?

Figyelt kérdés
Szóval adott egy 84 es 1.6 benzin 75 ló, szerelés alatt áll egyelőre. Végre beindult, jár meg minden, tiszta öröm. Le lett cserélve az olaj és kb 30 perc járás után (állítgattuk a gyújtást karbit stb majd mentünk vele egyből egy kört kb 5 km-t. Megálltam másnap megnéztem a szintet ami addig maxon volt olajjal, most Kb 3 szőrös szinten van. Benzin került bele nem kevés. Mit érdemes átnézni? Vagy ennyire kopott lenne a motorja ?

jan. 27. 16:48
 1/4 krwkco ***** válasza:
Ősi szerkezet, nem tudom, hogy mi van benne, meg mi nincs. De lehet, hogy átlyukadt az AC pumpa mebránja. Az okosok ilyeneket szoktak mondani hasonló esetben. :-)
jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van az a belelocsolt benzinmennyiség ami már le tud folyni a hengerfalon.. egy keverékarányt, meg egy kompressziót kéne mérnetek elsőre abból a motor állapot kiderül..
jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem elektromos Benzinpumpa van benne hanem vákuumos, ki lett cserélve Vadi új. Keverékképzésnél ennek a karbinak csak a levegő mennyiséget lehet szabályozni, a benzin mennyisége fix. Nem mellesleg a karbi is szintén felújított :/ kompressziót még nem mértünk,de amúgy könnyen indul szépen jár .
jan. 27. 17:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor viszont ha belenéztek látjátok ha ömlik bele a benzin elvileg..
jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!