Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kis furgont vegyek?

Milyen kis furgont vegyek?

Figyelt kérdés

Nagyjából 2 milliót szánnék rá.

Az elgondolás annyi, hogy egy kompaktabb kis furgon/mpv/(van) legyen, lehetőleg benzinmotorral, ami azért mozgassa a kasznit. Maximum 6 méter hosszúra gondoltam, mert fontos a jó manőverezhetőség. Legyen igénytelenebb futóműve, bírja a rossz minőségű utakat, jól pakolható legyen, lehessen benne aludni (lehet minimálisan 'camper van'-nél lesz alakítva később), a relatív nagy hasmagasság szintén előny lenne. Valami kiforrott, megbízható konstrukcióra gondoltam. Kisebb Iveco Daily-k tetszenek egyébként, de csak dízelmotorral találtam ilyeneket.

Caddy, kangoo, berlingo, doblo számomra túl kicsi a helykihasználás szempontjából.

Bárkinek ötlete esetleg a témában?



jan. 27. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Háát, talán amcsi vonalon valami chevy. Benzinessel azert nem terjedtek el ezek a dobozosok, mert bitang nagy fogyasztásuk lenne.
jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Transporter
jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jumper vonalon is dieselt talàlsz. Elèg jòk a hdi motorok. Vàrosban,pàlyàn is rendben van. Pakolhatò,trè utakra tervezve. Benzinest max. kombiban talàlsz.
jan. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!