Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meddig megy egy gyűrűs autó?

Meddig megy egy gyűrűs autó?

Figyelt kérdés
Adott egy Ford focus megkellene gyűrűzni de jelenleg nincs rá keret egy henger nem megy gyertyák olajosak erőtlen a motor de lehet vele közlekedni ugrál durrog füstöl kicsit meddig bírja így a kiképzést ?

jan. 28. 05:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy hogy meddig bírja, ha úgy se tudod megcsináltatni.

De sokáig nem igen húzza.

jan. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mig be nem áll a motorja. 1nap 1 hét nem tudni. Nem gyürüzni kell venni egy másik motrot.
jan. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, hogy ne emelkedjen az olajszint, mert telemegy benzinnel, de előbb-utóbb átég a hengerfej tömítés 2 henger között, az lesz a vége.

Akkor már csak 2 hengerezni fog, gyakorlatilag használhatatlan lesz.

jan. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én sem mernék jósolni, max annyit hogy hamarosan széthullik sajnos.

Most van egy hiba. Lerak-vár-félrerak-megcsinaltat. Ennyi.

jan. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Innen már nem sokáig.

Nyugtasson a tudat, minél tovább vársz, annál nagyobb lesz a kár. Motorcserére mikor lesz pénz gyűrűzés helyett?

jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is a gyűrűzés itt az elsődleges gond, hanem szerintem befolynak az injektorok, és az miatt vannak problémáid. Az a bibi, hogy egy ilyen hiba esetén még a dugattyúk is átéghetnek.
jan. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 krwkco ***** válasza:

Lehet, hogy a gyűrűk le vannak ragadva. Vagy az olajvisszavezető furatok a dugattyún eltömődtek. (Ha ezen a motoron vannak ilyenek.)

Ha amúgy is végét járja a motor, én kipróbálnék egy ilyet:

[link]

Persze, ha a henger kopott vagy törött egy gyűrű vagy összeforogtak a rések a dugattyúgyűrűkön vagy elöregedtek a szelepszárszimmeringek vagy ..., akkor ez nem segít. Sőt, ha a korom tömít egy kritikus helyet, akkor még ronthat is a helyzeten. Viszont egy próba nem kerül sokba.

jan. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 4-es válaszomhoz nem bírtam ki, hogy ne tegyem hozzá...


Ez az iskolapéldája, hogy miert nem lehet 1 milla alatt jó autót venni. Ha elhangzik a gyakorin h mondjuk 350 nettó fizu jó-e? Jönnek a válaszok h nem, keves, én 500 alatt meg sem mozdulok, vallalkozok 1 milla minimum stb. Aztán ilyenkor szembejön a valóság. Van egy nem prémium autó, és arra sincs sajna fufu, hogy egy passz mennyi, de nem milliós tétel orvosolva legyen.

Kérdező, eladod a motorhibás kocsit, aki megveszi az soso minimálba megcsináltatja, és passzolja is le valakinek aki milla alatt nézelődik. Megveszi a kispénzü, aztán szív vele ő is. Ördögi kör. Emlekszem gyerekkén amcsiban 100-150 dollárért mentek a 20+ éves batár kocsik amikor egy szar fizu volt 1000 dollar. Most, 35 eves emberként azt látom itthon, hogy még az átlagfizuert is tenyleg nagy eséllyel hulladékba kell nyúlni.

Kérdező, nem fér bele az autózás a keretbe, van egy kb azonosított hiba és mégis autózna. Ne már. Nem jó a környezetnek, ha lerobbansz egy kereszteződésben akkor ha meglatja a rendőr trailert is fizethetsz stb... rakd le amíg lábon megy. Sz@r ügy, de tényleg!

jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!