Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot Partner, berlingo...

Peugeot Partner, berlingo 1.9, 1.6, 2.0?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Fentebb típusokból szeretnék választani, itthoni munkákra, jövős-menős autónak.

Nagyjából a 1999-2005 közötti évjáratok érdekelnének. Melyik a legjobb motortípus ezek közül ? Esetleg mi lehet az alternatíva ? Mire érdemes figyelni ezeknél a típusoknál?


Köszönöm.



#Peugeot #partner #berligno
jan. 28. 13:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Érdekes. DW10es motorkoddal ir ugyanugy 8 szelepeset is.

Ennek a tipusnak amit belinkeltem PSARHY10DYLV a motorkódja.

jan. 30. 17:17
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, azért írtam külön, hogy csak a 16 szelepesnek. Nem tudom fejből hogy az összes DW10 alvariáns közül melyik a 16/8 szelepes, de a linkelt kocsiban DW10/RHY van, az biztosan 8 szelepes, tehát Bosch. Amúgy ránézésre meg lehet mondani, mert a nyolcszelepeseknél egy oldalon van a szívó és kipufogó sor (tűzfal), a másik oldalon minden ami üzemanyagrendszer + gyertyák. A 16 szelepes motorok keresztöblítésesek, tűzfal a kipufogó oldal, másik a szívó, a gyertyák pedig szintén a tűzfal oldalon vannak. De ezeket a motorokat szerintem 2005-nél hamarabb nem nagyon rakták semmibe.
jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom a velős valaszt. Igy mar menni fog akkor. Igyekszem valami normálisat kifogni majd.
jan. 31. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!