Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Grande Punto 1.4i 16V...

Fiat Grande Punto 1.4i 16V kocsit vennék az eladó azt mondta azért világít a checkengine mert egy lambda szondát kell csak cserélni, szerintetek átver?

Figyelt kérdés
Elmondása szerint tökéletes a kocsi ezt leszámítva. A klíma jéghideg frissen töltötte a szakszerviz, új a kuplung, a motor kiváló a váltó is az. Rozsdamentes.

jan. 28. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg kamu. Akkor már kicserélte volna.
jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell szerelőnél olvastatni.De épp lambdaszonda is.
jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt mondtam telefonon neki pénteken hogy vigyük el szerelőhöz aki átvizsgálja de csak akkor engedi az eladó ha fizetek foglalót, mert hamar el szeretné adni az autót és nem én vagyok az egyetlen érdeklődő. Hétfőn nézném meg este.
jan. 28. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor "köszi nem kell". Át akar verni. Ha szar az autó, a foglalóval hátrébb vagy.
jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Foglalót ne adj olyan kocsiert, amit esetleg nem akarsz megvenni. Ez a mas erdeklődő is van, az nepperszöveg. Ha meg megveszed check-enginnel, akkor barmi baja is van, nem tartozik jótallassal, mivel hibával vetted meg.
jan. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez kb. olyan mint, hogy nem megy a klima de csak fel kell tölteni, kihagy a motor de csak egy szett gyertya kell bele stb. ha tényleg csak ennyi akkor miért nem cseréli/cserélteti ki? Egy lambdaszonda kb 10-15 ezer forintos alkatrész amit kb.bárki kicserél az út szélén, de szervízben sem nagy összeg.

Foglalót meg nehogy adj ilyennek, ha nem engedi simán átvizsgáltatni akkor el se menj megnézni.

jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!