Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 400-650...

Milyen autót vegyek 400-650 vagy 700ezerig maximum?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jelenleg még nincs jogsim, de szeretném felmérni a lehetőségeket és nem tudom mit vegyek majd. Jelenleg átlagosan napi 80-120km-ert utazok (természetesen busszal)

Pestről 2-3 hetente kecskemétre is szoktam járni. De sűrűbben csak 80-120km az amit utazok.

Mivel fiatal vagyok szeretném ha egy pici ereje is lenne (nem 200+🐎 lovacska)

Legalább 1.6 101-5ló ami a minimum számomra mivel ha többen lennénk autóba akkor ne legyen az hogy küzd (nem akarok gyilkolni autót hanem normálisan fentartani). Sedan/ferdehátú érdekel inkább 4-5 ajtós kivitelben. Illetve elsősorban benzines autó az ami döntő szerepet játszik.


Tudom hogy audit nem lehet ennyi pénzből venni így azt nem erőltetem, (BMW és Mercedes az amiket kifejezetten kerülök mert ennyibe nincs "jó").

Nem kell nekem a legexkluzívabb autó. Legyen benne klíma és elektromos ablak (legalább 2db) ,ha van benne tempomat az csak bónusz

Nagyon szépen köszönöm a segítséget mindenkinek előre is!



#első autó #Milyen autót vegyek 700ezerig #Legalább 1.6 #Fiatalos olcsó autó
jan. 28. 22:52
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
#8 Corolla e11 az a 3 ajtós ferdehátú? Illetve abból az "1.4" motoros ami asszem valami 1329 cm³ (szóval nekem 1.3) Nem túl gyenge?
jan. 29. 07:48
 12/23 anonim ***** válasza:
16%
8-as M BMW.
jan. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
#12 a BMW-t kihagyom bármennyire tetszik a forma. Főleg hogy a 8-as nem hinném hogy bele fér a keretbe
jan. 29. 08:54
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
S Mercedes
jan. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
#14 BMW/Mercedes/Audi hanyagolom mert ennyi pénzért ráfizetéses vétel lenne
jan. 29. 09:29
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Audi A8
jan. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
BMW e36 való neked
jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
#17 írtam hogy se BMW se Audi se Mercedes típust nem nézek ebben az árban. Ennyiért leharcoltak vannak főleg abból. Nekem elsőkerék hajtású elég
jan. 29. 10:28
 19/23 anonim ***** válasza:
19%
Porsche 911
jan. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ennyiért sajnos mindenből kb. a leharcoltak vannak nem csak Merciből és BMW-ből. Az ennyi idős autókat (20-30 év közöttiek) nem megvenni, hanem fenntartani drága (a vételárat nyugodtan rá lehet számolni az éves fenntartásra is, ilyen futásteljesítmény mellett, maximum pozitív csalódás lesz a vége). Ha mindenképpen a szedán kell, akkor a fentebb említett Renault Thalia mellett a Dacia Logan jöhet még szóba. A Renault-nak legalább annyi előnye van, hogy nem rohad annyira, mint egy vele egy idős VW, vagy japán autó.
jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!