Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 400-650...

Milyen autót vegyek 400-650 vagy 700ezerig maximum?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jelenleg még nincs jogsim, de szeretném felmérni a lehetőségeket és nem tudom mit vegyek majd. Jelenleg átlagosan napi 80-120km-ert utazok (természetesen busszal)

Pestről 2-3 hetente kecskemétre is szoktam járni. De sűrűbben csak 80-120km az amit utazok.

Mivel fiatal vagyok szeretném ha egy pici ereje is lenne (nem 200+🐎 lovacska)

Legalább 1.6 101-5ló ami a minimum számomra mivel ha többen lennénk autóba akkor ne legyen az hogy küzd (nem akarok gyilkolni autót hanem normálisan fentartani). Sedan/ferdehátú érdekel inkább 4-5 ajtós kivitelben. Illetve elsősorban benzines autó az ami döntő szerepet játszik.


Tudom hogy audit nem lehet ennyi pénzből venni így azt nem erőltetem, (BMW és Mercedes az amiket kifejezetten kerülök mert ennyibe nincs "jó").

Nem kell nekem a legexkluzívabb autó. Legyen benne klíma és elektromos ablak (legalább 2db) ,ha van benne tempomat az csak bónusz

Nagyon szépen köszönöm a segítséget mindenkinek előre is!



#első autó #Milyen autót vegyek 700ezerig #Legalább 1.6 #Fiatalos olcsó autó
jan. 28. 22:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#11. Az az E11 Corollából van 3-4-5 ajtós 1.4 és 1.6 benzines. Ha a fl előttit nézed az a kerek lámpás a fl utáni meg olyan piskóta lámpás. Nekem kerek lámpás 1.4 sedan van, az 87le. De az 1.6 azok 110le.

[link]

jan. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
#21 szemeztem velük is (Toyota az " örök élet+1 év" legendája)
jan. 30. 18:44
 23/23 A kérdező kommentje:
#20 Renault autót annyira nem néztem. Citroen Xsara 1.6 (sedan vagy nem tudom pontosan milyen) abból is a csepp lámpásat néztem mert tetszik illetve az 1.6 109 lovas meglehetősen mozgékony és 200-500ezerig elég jó darabokat is kofoghatoak mert nem túl szét hajtott darabok illetve szerelők is dicsérik mert megbízható
jan. 30. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!