Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2.0 Bmp nem indul ,mik lehetne...

2.0 Bmp nem indul ,mik lehetnek az opciók?

Figyelt kérdés
Egy 2006os dízel modellről van szó. Elsőnek gondoltam az akksira, mivel volt már olyan szituáció hogy rövid távu kocsikázás után (kb 15perc) es pár ora állás után nehezebben indult be, illetve nemtudom mennyire egészséges a 11.6 V mért feszültség álló helyzetben, nem tudom az akksi előéletét azt hozzátenném. A sztori az volna hogy az utobbi időkben reggelente volt hogy nehezebben indult be , ugyanugy mint a rovid távu kocsikázások után , de már egy 80-90km -es túra után pöccre indul pár ora állásig. Reális hogy az akksi nem tudja leadni a megfelelő feszkót egy idő után? A töltésem az okés. Amikor elkezdem önindítózni, a világítás kihal a műszerfalon egy másodpercre aztán ugy vibrálva ritmusszeruen hálványul ahogy teker az inditó ,teker teker csak nem akar beröffenni, esetleg valami ötlet?

febr. 1. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez így szerintem is akksi
febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

BMP ? Háborúra készülsz? :) Azért ha ezt a 3 betűs autómárkát se tudod jól leírni, akkor hogyan tudnád megcsinálni?

[link]

febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Neharagudj, a motorkódra értettem , azaz passat b6 Bmp motorkoddal
febr. 1. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a feszültség nagyon harmatos. Haldoklik az akksi. Ahogy írtad, már voltak előjelei. Kár volt megvárni, amíg megadta magát.
febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 Igen, ezzel kellett volna kezdeni! Amúgy szintén az akkut mondom, tegnapelőtt kapott az én autóm is újat, mert a reggeli fagyban már gyenge volt az indítóárama, még a központziziár is becsattant indítózáskor, délutáni kicsit melegebb időben meg jó volt.
febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg aksi, de mérj rá járó motornál is, ha 13.6-14.6 között van olyankor, akkor a generátorod jó. Ilyenkor mindenki az aksit cseréli gyorsan, de lehet a generátor is rossz és akkor az új aksi is seperc alatt tönkremenne.
febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!