Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Már lehetetlen normális...

Már lehetetlen normális Mitsubishi Galantot venni?

Figyelt kérdés
Nemsokára (kb. 1 év múlva) meg szeretném venni életem első autóját, és a Mitsubishi Galant orrába teljesen beleszerettem. A családban van egy Carisma, azt szoktam használni, és azt is nagyon megszerettem, de a Galant lenne az "álom". Viszont akármikor felnézek használtautóra, kb. 10 db szokott eladó lenni, abból 4 bontószökevény, 3-4 még a régebbi típusú Galant, és kb. ennyi. Van fenn most egy 2.5-ös 1,8 millióért, ami meg szerintem horribilis ár érte, még ha képeken tényleg jól is néz ki, de ez már hónapok óta fenn van, lehet meg sincs már, de annyiért nem csoda, hogy nem vitték el. Én inkább manuális váltósat akarnék, meg ha lehet 2.0-ás motorral. Bár azt veszem észre, sajnos én erről az autóról "lekéstem" úgymond, mert már nem lehet venni szinte egyáltalán. Gondolom, ha nagy ritkán felraknak egy jót, azt egyből elviszik a fanatikusok. Egyébként napi használatra venném, munkába járni meg ide-oda szédelegni, tehát nem kifejezetten projekt autóként tekintenék rá. Nagyjából 1 millió környéki összeg az, amit még adnék érte. 5-6 kiló alatt amúgy sem lehet már használható kocsit venni. Mit javasoltok? Figyeljem, hátha? Vagy felejtsem el már ezt a típust?

febr. 3. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egy jó ideig nézegettem ezeket a Galantokat 2 éve,beléptem FB csoportba ahol azt mondták nagyon alattomosan belülről tudnak rohadni szinte az összes,ez eltántorított a típustól.Úgy emlékszem gyakori alkatrészeket lehet találni de ritkábban cserélendőknél lehet nehézségbe ütközni és karosszéria elemekről még nem is beszéltem.

Kár érte mert tényleg nagyon vonzó kívülről de fenntartása nem egyszerű,eléggé elfeledett típus(ezt csak érdeklődő laikusként mondom majd a profik hozzátesznek)

febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1.8m 10 év múlva ot lessz , ezek szép autok az épp példányok csak drágábbak lessznek
febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 ismerősnek is volt, szétrohadtak, mint a banán. Megbízható autók, de nagyon korrodálódnak. Ajtók alja, hátsó kerékívek. És mivel eggyel nagyobb kategória, mint a lancer meg a carisma, mind kétezres benzinmotorral szerelt, garantált 10 literes fogyasztással.
febr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!