Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 370 lőerős BMW-vel hogyan...

370 lőerős BMW-vel hogyan bírja ki az ember, hogy ne előzzön meg egy 50/90/130 sebességgel haladó suzuki/toyota/egyéb gyenge autót?

Figyelt kérdés
febr. 5. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Úgy, hogy nem feltétlenül vagy egy gyerekes idióta attól, hogy egy erős autóban ülsz.
febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem BMW, de egy hasonló teljesítményű autó tulajdonosaként válaszolok: autópályán azért nem előzöm meg a 130 km/h-val haladót, mert beállítom a az adaptív tempomatot 130-ra és így nem akaródzik megelőzni. Kényelmesebb, ha önvezetéssel megy az autó 130 km/h-val, mintha folyton előzgetném, aki előttem van. Ráadásul igen kedvezően alakul a fogyasztás egyenletes sebességgel.

Városban azért nem előzöm meg, mert sűrű forgalomban, keskeny utcáknál, keresztező forgalom esetén az 50 km/h-nál többet nem érzem biztonságosnak.

Az egyetlen hely, ahol a kérdésben szereplő helyek közül kicsit gyorsabban szoktam menni: jól belátható, nem kanyargós országúton többel szoktam menni, mint 90 km/h. Csak annyival, amiért még nem kapok köigazgatási bírságot.

febr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Úgy ahogy egy boxoló sem ver meg az utcán minden ok nélkül.
febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes én mindig kibírom
febr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#2


Érdekes lehet az autópályás utazásod ahogy leírtad. Fogyasztás meg mondjuk pont nem érdekel, elég baj ha valakit érdekel ilyen teljesítmény mellet.


#4


70 lóerős Dacia-val nem nehéz.

febr. 5. 18:47
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

#5: "70 lóerős Dacia-val nem nehéz.".

te már csak tudod.


amúgy én pont 70 LE kocsival tanultam meg előzni, mondjuk az 20 éve volt...

febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
37%
Drága a benzin hogy csak úgy előzgessenek. A legtöbb ilyen luxcus autó tulajdonos tele se tudja tankolni az autóját, mert hitelbű van.
febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azért vicces amikor a csóró prolik azon feszengenek, hogy van a pár % cickány aki megvesz egy lerúgott prémium autót és nem jut benzinre se és ezzel érvel.


Bár közel 400 lóerős autót nehezen veszel úgy, hogy ne legyen pénz benzinre.. azt már meg se említen, de talán mégis, hogy egy jobb felni szett egy jó Michelin szettel meg többe kerül mint az autód.

febr. 5. 19:07
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

#8: jó lesz aza pár % 80-90-nek.

Viszonyleg kevesen engedhetik meg maguknak a prémiumautót. 60-70M az alja amúgy.

Aki a lerúgott 10 éves szart megveszi, az már nem prémium, csak pénztemető. Kb 2 evig lehet ezeket használni, aztán csak a baj van velük.

Ellentetben mondjuk egy proli Daciaval, amit megveszel újan, aztán 10 éves koráig max fékbetétet kér.

febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Nyugi, emberek, a kérdező évek óta boldogít minket, a kérdés nem komoly. Sima Suzukija van, és a kisebbrendűségi komplexusát úgy kompenzálja, hogy lefingott prémiumok tulajának képzeli magát.
febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!