Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire megbízható autó az...

Mennyire megbízható autó az Opel Astra H 1.8 GTC sport 1 millió forintért?

Figyelt kérdés
első autót szeretnék venni, nézegettem a golfokat, seatokat, toyota corollákat, illetve az opeleket. Ennyiért 1.6-os Astrával van tele a piac, viszont találtam egyet ezzel a motorral. Leírás alapján jó, viszont ezt a motort nem ismerem annyira. Megéri-e vagy rá kell majd költenem az autó árát? Itt a hirdetés: [link]

febr. 7. 00:15
 1/1 anonim ***** válasza:
77%

900-ért biztos nem vennék GTC-t, annál többet érnek a jó állapotúak.


Én most két éve, hogy GTC-t vettem a 85kW-s 1.6-tal, arra azt tudom mondani, hogy igen, jó állapotú. Nem hibátlan, de jó. 1.3-ért árulták, azóta még drágultak is egy kicsit, meg ezért a pénzért, állapotához képest még olcsón is adták. Ezeket figyelembe véve ez 900-ért... én nem hiszek a csodákban.


Ami az autót illeti, a 125 lovas as még a régi Ecotec, nem egy életbiztosítás, az előző tulajon rengeteg múlik. CIM modul bajuk szokott még lenni, olajszivattyú ház tömítésnél nagyon soknál folyik az olaj, mert vezérléssel együtt kellene cserélni, de kb. senki sem cseréli, más gyakori problémájuk nincs.


Alaposan át kell nézni, mert gyanúsan olcsó.

febr. 7. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!