Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szabad-e Mazda 6-ot venni...

Szabad-e Mazda 6-ot venni 700-800 ezerért 200 000+ km-el?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon szép forma, motorikusan elvileg megbíható, viszont nagyon rohadnak. Van esély arra, hogy ennyiért kifogok egy példányt, ami nem rohad szét alattam 1 év alatt, vagy inkább hanyagoljam ezt a vonalat?

febr. 7. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Mazdát ne vegyél.
febr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

3.2.1 és jönnek a negatív kommentek, hogy ennyiért nem veszünk autót stb. Ellenben ha valakinek egy mazda az "álma" és ennyit tud autóra szánni akkor a lehetőségekhez mérten a kérdés eldőlt.


Érdemben nem tudok hozzászólni, de sok sikert egy jó példányhoz.


Egy hasonló cipőben lévő kolléga...

febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Motorikusan sem biztos hogy megbízható, pont ezekbe a Mazdákba rakták a japán autóipar legszarabb láncos benzinmotorjait. Amelyik jó és nem eszik meg 10 liter olajat két olajcsere között, azt biztos hogy nem adják el ennyiért. Továbbá azt sem, amelyik nem rohad. Ennyi pénzért esélyes, hogy mindkettő befigyel.

Egyébként lehet autót venni 7-8k-ból, de pont nem 6-os Mazdát. Ha mindenképp ezt akarod, akkor dízelt nézegess, az még lehet hogy elgurul 50-100 ezret alattad bontás nélkül.

febr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az esély kicsi, de a remény hal, na az már megsült. 😉

Sok sikert a keresgéléshez remélem sikerül. Tavaly voltam egy ilyen autó keresős túrán, kettő mazda6 volt ami "igéretes" jól néz ki, aztán Toyotával jöttek haza a keresgélés végén. 😃

febr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért kettőt is!
febr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Szabad a mazda.
febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha találsz olyat ami nem rohad, igazolhatóan kevés km àllással, egy èvet kihúz alattad.

Nekem Rf7j dízel volt, maga a motor ha jó nagyon jó.

Alkatrészekben kényes és dràga a fenntartàsa (pl lendkerék, szenzorok csak gyàri).

febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!