Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jobb első lengéscsillapítóm...

Jobb első lengéscsillapítóm eldurrant, én észre se vettem csak a szerelőm hívta fel rá a figyelmem, viszont ő csak ilyen 1-2 hét múlva tudná kicserélni mert akkor ér rá, járhatok így vele addig?

Figyelt kérdés
Audi a4 b7 a típus. Aztmondta lehet látni hogy csepeg belőle az olaj.

febr. 9. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy járhatsz, ha nem vetted észre akkor még csillapít, ha már szivárog akkor indokolt a csere, mert előbb-utóbb nem fogja tenni a dolgát. Akkor hullámozni fog a kocsi mint a hajó.
febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, nekem annyira rossz volt már, hogy minden gödör után megdobta az autót oldalra, már veszélyes volt vele úgy közlekedni, azonnal vittem szerelőhöz. Ha neked nem ennyire gáz, akkor semmi baj vele addig.
febr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
febr. 9. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak minimális az olaj szivárgás, az egy darabig még működik, amíg el nem fogy az olaj
febr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PéterPálka ***** válasza:
Egy-két hetet nyugodtan lehet menni, akkor is ha már semmit sem csillapít, csak óvatosabban kell közlekedni.
febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!