Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda fabia 1-en tényleg az...

Skoda fabia 1-en tényleg az első lengéscsillapító cseréhez az egész futóművet szét kell szedni, ahogyan az autodok videójában is van?

Figyelt kérdés
2023. jún. 21. 08:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. jún. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Légy erős, a legtöbb autónál szét kell szedni.
2023. jún. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Féknyerget, kormányösszekötőt talpas gömbfejet, stabpálcát kell lekötni, aztán fent kicsavarni a toronyból és kint van az egész, aztán még kint le kell róla ütni a csonkállványt. Túlzásnak érzem ezt "egész futómű szétbontásnak" hívni, a videóban nem tudom hogy szerepel. 2 óra alatt kényelmes tempóban is megvan a két oldal.
2023. jún. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Három délelőttöm ráment. A videóban a féltengelyt is lekötik, hálistennek a nélkül megoldottam. Azt melegítgetni kellett volna.
2023. jún. 21. 12:20
 5/16 anonim ***** válasza:
#4 Ja igen, azt is ki kell. Hogy oldottad meg anélkül? Azt csak akkor lehet ha ki tudod ütni még a helyén a lengéscsillapítót a csonkállványból, de úgy emlékszem ennél azt pont nem lehet, mert a lengőkar nem enged annyit.
2023. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen,de a féltengely másik végén kiugorhatott, mert nem veszi a sebességet.
2023. jún. 21. 15:07
 7/16 anonim ***** válasza:
Széthúztad a csillagot. :D Ha tudod hogy néz ki belülről, akkor a gumiharangon keresztül vissza lehet pakolgatni őket, máskülönben féltengely ki.
2023. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7 Várjál ez lehet nem is olyan. Az a körbe 6 csavaros felfogású féltengely van ebben is?
2023. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen a belső. Azt sem tudom hogyan húzhattam ki. A külső akkor sem jön ki ha üti az ember, úgy kell melegíteni.
2023. jún. 21. 15:22
 10/16 anonim ***** válasza:

A belső nem szokott berohadni, hiszen olajban fut.


Átlag autóban csak bele van dugva és egy gyűrű tartja a helyén, ha kicsit rápajszerol az ember, ki is csúszik. Viszont Volkswagenek van ez a remek megoldás, hogy 6 csavar tartja a helyén a belső csuklót.

2023. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!