Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennyire rosszak a gyújtógyerty...

Ennyire rosszak a gyújtógyertyák mostanában? Direkt ezeknek is rosszabb lett a minősége?

Figyelt kérdés

6000 km után a gyertyáim felmondták a szolgálatot, ismerősömnek 500 km adta meg magát.. és a tünet méghozzá az, hogy egyik napról a másikra nem indul az autó.

Nem ám úgy, hogy egyik gyertya kipurcan aztán pl. 4 hengerből 3-al még elindul aztán rendetlenkedik az alapjárat, semmi ilyesmi, csak gondol egyet aztán egyik napról a másikra csak teker de nem indul az autó.

Másnál is volt ilyen?



febr. 14. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Senki nem gyárt direkt rosszat. Kizárt, hogy 4 gyertya percre egyszerre romoljon el. Ott valami más gond lesz. Egy normális motorban 40.000 km-t is elmegy egy gyertya. Legalábbis nálam.
febr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Lehet hogy először a kotla szar autóban kellene keresni a hibát, ami megöli a gyertyát, nem pedig a gyártót gyanúsítgatni.
febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Simán lehet.. vannak gyártók amiket kerülök már régóta..
febr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én eddig mindig NGK-t tettem bele, másfelé nem is gondolkodtam soha.
febr. 14. 12:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés dolog van aminek az elmúlt években nem romlott a minősége.
febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálam egy gyertyakábel volt olyan, hogy kiégett a pipánál, és néha áthúzott a hengerfejre.

Aztán már csak 3 hengerezett.

Na egy ilyen simán kinyírja a trafót valamiért.

Az meg vagy jó, vagy nem jó, inkább ott a hiba.

febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#4 pont a made in france NGK volt amit leghamarabb elengedtem.. de már a japán is szar ngk-ból
febr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor melyiket érdemes venni? Bosch ami jó bele meg még a Denso.
febr. 14. 22:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Densot inkább, ha made in japan..
febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!