Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi senda. Most vettem egy...

Derbi senda. Most vettem egy motort és benne van a kulonolajzo. Érdemes lenne kikötői? Vagy hagyjam de egy minimális olajat tegyek a bentinbe is.?

Figyelt kérdés
febr. 16. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attóp függ, hogy tengeri vagy óceáni kikötő.
febr. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem piszkálnám. Sőt a plusz olajozás is felesleges, csak jobban füstölsz tőle, meg pazarlás is, mivel egy minőségi 2T olaj 4-5 ezer forint. Nekem is működik az Aprilia SX50-esemen,és csak örülök neki, nem kell pancsolgatni tankolás után, vinni magammal olajat.
febr. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi csak meló közbe írok és siettem
febr. 16. 08:05
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Milyen dolgozó, felnőtt ember vesz Derbi Sendát?
febr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Milyen unalmasnak kell lennie ahhoz az életednek hogy mindenbe beleköss?
febr. 16. 09:06
 6/9 anonim ***** válasza:
De miért akarod össze kókányolni, azt amit szinte tökéletesre csináltak??
febr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért mert ha esetleg tönkremenne és nem veszem észre besül az egész blokk . Azt pedig nem szeretném
febr. 16. 09:28
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos jópár ismerősöm megjárta már így
febr. 16. 09:29
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Most azért bennem felmerül a kérdés,hogy az a jópár ismerős cajon hogyan használta? A múltkor volt itt olyan kérdező,aki nem foglalkozott az olajtartáj alacsony szintjelzésével, és hagyta kifogyni a 2T olajat . A kínai vashengerek se mindig tutik, ha meg nagyobb henger kerül fel,akkor kevés lehet az az olajmennyiség amit a pumpa adagol. Valamit azért idönként nemárt ránézni,hogy jelen van-e a pumpa, mert a bowden ott is nyúlhat. Meg szerintem az se szerencsés,hogy némely gyártó lespórolja a hűtőről a ventilátort. Nekem gyári 50-es alu henger van, és többszáz kilométert tettem már bele, és semmi gondom nincs az olajpumpával.
febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!