Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Téli, nyári vagy 4évszakos...

Téli, nyári vagy 4évszakos gumiabroncs a legjobb megoldás személyautóra?

Figyelt kérdés

febr. 19. 05:31
A kérdező szavazást indított:
4évszakos
Téli-nyári
Egész évben téli
Egész évben nyári
33 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Melyik országban?
febr. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
1: Közép-Európában
febr. 19. 06:35
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
nekem 4évszakos van mindkét autón.
febr. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Mármint mire?

A legjobb az évszaknak megfelelő, a legrosszabb az évszakkal ellentétes, a kettő között, egyre közelebb a legjobbhoz a 4évszakos.

febr. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%
Kicsit gondolkozzál még ezen.
febr. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
23%
Nekem a nyáron nyári, télen téli. Igaz, hogy ritkán van hó. De ha van, akkor rögtön megmutatkozik a téli előnye. Nézni is rossz a nyári és négyévszakos gumisokat akár 1 centi hóban is.
febr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Közép-Európában konkrétan hol? Vannak olyan szomszédos országok is, ahova kötelező a téli gumi általában novembertől. Szóval, ha nem Magyarország, akkor nem is kívánságműsor.
febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%

Nyílván a ledideálisabb az évszaknak megfelelő gumik hazsnálata.


De ha ez anyagilag megterhelő, illetve nem akrsz ennyipénzt erre elkölteni akkor járhatsz télen nyárival, nyáron télivel, vagy vehetsz 4 évszakost, egyiket sem tiltja semmi!


Amugy ha nem mész télen külföldre, és nem valami hegyi faluban laksz akkor a mostani teleket nézve simán jó a nyári gumi egész éven

Én lassan 30 éve autozom, végig csak nyári gumim volt!

febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
31%
Akinek anyagilag megterhelő gumit venni az autójára az adja el a f#szba az autóját és járjon busszal.
febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%

Nyilván télen téli, nyáron nyári. (mármint itt nálunk Magyarországon)

Fatelnak nem tettük fel a télit mert alig használjuk azt az autót.

Párszor azért elő lett véve télen is és azt kell, hogy mondjam, hogy normálisan közlekedve meg nem mondtam volna, hogy nyári van rajta.

Ha már kicsit agresszívebben akar vele az ember bevenni egy körforgót akkor már megcsúszik (hidegben, minuszokban).


De annyira enyhék már a telek, hogy az kb már-már vicc kategória.


Még 4 év van az én autómon mind a téli mind a nyári szettnek és erősen gondolkodom, hogy csak nyárit veszek és azzal használom.

Amúgy is úgy közlekedek mint egy nyugdíjas nagypapa.

febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!