Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autóban gondolkodjak...

Melyik autóban gondolkodjak első autó vásárlásakor?

Figyelt kérdés

Első autó vásárlása előtt állok, és a keret 3.500.000 ft. Persze nem bánnám ha ettől olcsóbban tudnék autót vásárolni. Tudom, ha tökéletes autót szeretnék akkor ahhoz több pénz kellene, de ennyi van rá.

Tetszenek ezek a városi corossoverek, 2010-es évjárattól keresnék és nem bánnám ha nem 3-400 ezer km lenne benne.

Amiket néztem:

Hyundai ix 35

Ford kuga

Nissan juke

Opel antara

Chevrolet captavia

Mitsubishi asx


Minden érdekel! Megbízgatóság, fogyasztás, fenntarthatóság stb.


Köszi, ha segítesz!


febr. 22. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Japánt vagy koreait ajánlanék.
febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Marad bőven fenntartásra is?
febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
70%
Én a Nissant venném, de ez ugye én vagyok. Te azt vedd, ami neked tetszik. És jó állapotú is.
febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Az ASX elpusztíthatatlan, én első autónak lehet ezt választanám, a felsoroltak közül. Egy 2literes dízel kuga is jó lehet, ha volt gazdája, a többi motorral felejtsd el.

Az antaráról és a captiváról én lebeszélnélek, ez a két autó kb teljesen megegyezik technikailag, ugyanazon a gm alapon alapszik mindkettő, de azok a motorok amiket ezekbe az autókba szereltek, az kb az autóipar megszégyenítése, nem szabad ilyet venni.

Az ix35 sokat zabál, nem megy, és piszok drága hozzá minden, a crdi és a gdi motorok egyaránt durván kokszosodnak.

A nissan juke is akár jó lehet, de ez az autó a legkisebb a felsoroltak közül, parkolni könnyebb vele, de kb nem fér bele semmi. Egy kéziváltós 1.6 benzin vagy egy megvigyázott 1.5dci a világból kimegy, utóbbi egész fürgén mozog tartósan 6 liter alatti átlaggal.

febr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Bmw, Mercedest, Audit javasolnám. Persze csak ha igényes vagy magadra, s a megjelenésedre.
febr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4-es, köszönöm szépen a hasznos választ.

Az opel mokkáról mit gondolsz?

Még azzal is szemezgettem.


2-es válaszolónak:igen, marad fenntartásra is, azért ennyiért keresek. Tudom meddig ér a takaróm.


Ha valakinek van más ötlete amiket nem írtam, azt is szívesen fogadom. Minden tanácsnak örülök.

febr. 23. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!