Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vásárlásán gondolkodom. ...

Autó vásárlásán gondolkodom. Milyen autót tanacsolnátok?

Figyelt kérdés

Az első kiszemeltem egy A3as Audi. 2011es évjárat 1.6 benzines 102 lovas szívó.


A második egy 1.6os 116 pacis j Astra.


De meghallgatok bármilyen ötletet, a lényeg hogy legyen kényelmes, konfrotos.


2020. máj. 15. 14:33
A kérdező szavazást indított:
Audi A3
J Astra
Egyik se
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Egy Audi, meg egy Opel nem összehasonlítható.
2020. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

" a lényeg hogy legyen kényelmes, konfrotos"


Hát ez így szinte bármi lehet.

2020. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez sok mindetől függ, de neked kell eldöntened.

Nekem ha lenne rá pénzem akkor inkább vennék egy J astrát. Szerintem gyönyörű autó, sokkal jobban tetszik mint az A3-as Audi. Ráadásul az elegancia is magasabb szintű ennél az autónál. Továbbá alkatrészeket is olcsóbban kapsz hozzá.


Szóval számomra mindenképpen az Astra lenne a nyerő, de én tényleg az a kényelmes, elegánsabb sofőrtípus vagyok aki nem a száguldozás híve, hanem mindenhol max 10-el megy többel a megengedettnél. Ráadásul nekem is Opelem van, de szeretem. Rengeteg helyre elvitt már. Nyilván már tengerpartra nem szívesen indulnék el vele, de idén még a Balatont ledarálom vele :)


Nyilván ha te inkább a sportosabb típus vagy akkor úgyis az Audit fogod választani.

2020. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Audi A3 1.6 benzin -> A-ból B-be elvisz, másra nem igazán jó, inkább vennék ugyan ilyen árba újabbat.


Astra J 1.6 -> Kereszt anyuméknak van viszont nekik 1.4-es mindig van valami baja, most nem rég hengerfejezni kellett, lehet ők nyúltak bele nem tudom, nem mondom, hogy szarok, viszont van ezekből turbós azok engem jobban megmozgatnak.


Én mindenféleképpen turbósat vennék, ha sokat megyek dízelt ha keveset akkor benzint.

2020. máj. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az Audit venném. Csendesebb, jobbak benne az anyagok. Az Astra picit szebb kívülről, belülről viszont az Audi az etalon.

Fenntartása kb ugyanaz, a specifikus alkatrészek drágábbak lesznek az Audinál, de egyáltalán nem vészes, mint ahogy a közvélemény vélekedik.

2020. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!