Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autòvàsàrlàs előtt állok és...

Autòvàsàrlàs előtt állok és tanácstalan vagyok, hogy milyen autót vásároljak. Milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés

A keretem összesen 4 milliò forint.

Ebböl szeretnék gazdálkodni.

Fontos, hogy nem akarok egy csöves motor kipufogó áràban, 5-600.ezer forintért autót vásárolni.

Full extra érdekel.



#Csöves autó vásárlás.
febr. 27. 04:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
használtauto.hu
febr. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a csöves motor kipufogó?

Egyébként milyen elvárások vannak az autóval szemben?

febr. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a pénz a full extrához karcsú.


Azt nem írtad amúgy, hogy mire kell. De én kb a Skoda Octavia, Hyundai i30, Kia ceed, Suzuki Vitara, Toyota Auris vonalon gondolkodnék. Azokból kapsz ennyiért olyat, ami még sok évig megbízható társad lesz anélkül, hogy egy vagyont költenél rá.

febr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
75%

A kérdés kamu, a kérdezőnek nincs ennyi pénze:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__12..

febr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért van full extrás g astra opc.
febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha jó és hasznos kocsit szeretnél és nem fontos,hogy 500 lóerős levillogós k.csögautó legyen,akkor 4-es szériás VW(T4) multivan,vagy caravelle ACV motorkódos nagyon jó lehet.4 millióból szép,értéktartó példányok vannak,klímával,ABS,légzsák,stb, felszereltséggel.

Tágas,nagyon kényelmes,jó minőségű kocsik,akár 7-9 személyes,nagy raktér,minden szempontból jó és tartja az értékét!

Szerintem nem bánnád meg.

febr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!