Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni...

Milyen autót érdemes venni 650 000 ft alatt?

Figyelt kérdés
Autóvásárlás előtt állok, és kb ennyi lenne a keret. Szempontjaim a megbízhatóság, max. 200-250 000 km, min. 1.4-es motor illetve 4/5 ajtó. Az 5 ülés se lenne rossz, de nem kötelező, inkább benzin, de ha megbízható akkor dízel is szóba jöhet. Meg persze kinézetre se legyen hányingerkeltő. Tudom tipikus hülyegyerek autó, de nézegettem a vw 3-5 golfokat, honda civicet. Talán még egy mazda 3 vagy 6-os. Talán még a Nissan almera. Fontos, hogy ne babakocsi méretű legyen, mert kb. 2 méter magas vagyok. milyen autókat ajánlotok? a fentiek közül ennyiért ki lehet fogni egy jó darabot? Köszönöm a válaszokat.

jan. 11. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Honda civic lehet jo valasztas. Szomszedot akik ismerek 7 eve az van neki, es meg nem adta el.
jan. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Az a baj, hogy ennyi pénzből max olyat veszel ami legfeljebb 1 éven belül szervizes lesz.
jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Ennyiért biciklit. Tuti hogy ilyen elvárásokkal nem kapsz jót.
jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy létezne autó ennyi pénzért 250ezer km alatt.
jan. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

suzuki alto


suzuki wagon R+


Suzuki ignis


suzuki liana

jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nissan almera, primera nem valami keresett autó nálunk, így az ára sem magas.

Rozsdat alaposan meg kell nézni rajta.

Benzines motorjaik megbízhatóak igaz eléggé zabálnak.

jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nézegettem még a chevy lacettit, illetve a vw passat-ot, talán 700 000-ig felkúszhat. Találtam egy 4-es 2002-es golfot 1.6-os benzines motorral, és 270 000km-el érdemes ilyenen gondolkodni?
jan. 11. 20:56
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Golf szerintem túlértékelt modell. Jó lehet, de javarészt boyracer kocsik voltak. Meg kell nézni és ha jó akkor örülni.
jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Max 200-250 e kilométer.

Pont ennyinél doglenek meg a drága alkatrészek.

Ilyenkor koltod rá a gatyádat.

Nézz meg a hahun, az autók nagyrésze ennyi kilométerrel eladó.

jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
na de ne mondjátok már, hogy 700 000 forintból nem lehet itthon normális autót venni? Egy másik kérdésemnél ilyeneket írtak, hogy 2006 előtti vw-be nm jó az e10-es benzin vagy valami ilyesmi, ez igaz?
jan. 11. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!