Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új Dacia Sandero milyen?

Az új Dacia Sandero milyen?

Figyelt kérdés

Nyilván tudom, hogy olcsó kategória, így nincsenek nagy elvárásaim.


Egy 2006-os Swifthez képest mennyire lenne előrelépés?

Leginkább az utastér kényelem, kabinzaj érdekelne.


febr. 27. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Előrelépés max. az elektronikai kütyük miatt lenne: esp, android auto-s fejegység és hasonlók.

Egyébként minden tekintetben hátralépés.

febr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egész jól néznek ki, bár a motorválaszték nem valami széles... Nem ültem még ilyen autóban, de szerintem egy 17 éves swifthez képest előrelépés lesz mégis csak új autó mellealeg a swift is alsókategória...
febr. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Céges autóban van nálunk Sandero. Swiftem viszont soha nem volt, így annyira nincs összehasonlítási alapom.

Nagy luxust nem várj és a motor sem egy erőmű. Szimplán közlekedőedény ez az autó. De mégis csak új. A garancia miatt kapsz pár év nyugalmat. Rozsda jó darabig sehol nem lesz rajta. Euro6, jobb, korszerűbb fejegység, stb... Ha műszakilag nagy előrelépés nem is, ilyen apróságokban azért jobb lehet. Általános városi futkosásra amúgy szerintem megfelelő lehet.

febr. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű 20 év múlva én fogom megvenni tőled, szóval ne nagyon emelgesd a küszöböknél, cserélj 10 ezrenként olajat, köszi. :)
febr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!