Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Dacia...

Mi a véleményetek a Dacia Sandero ezres motorjairól?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Autó vásárlás előtt állok és a Sandero is a kalapban van, viszont ezek az ezres motorok kicsit megrémítenek. Szívó benzinest néztem az SCe 65 típus jelűt mert én kimondottan rövid távon és városban használnám és szerintem nekem a turbó nem kell. Amúgy ha van véleményetek a turbós verzióról azt is szívesen veszem, de legjobb ha tapasztalatok után ír valaki. Választ előre is köszönöm.

#motor #Dacia #turbó #SCe 65 #TCe 90
jan. 11. 06:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A turbó titka a nagyon jó motorolaj(0w20; 0w16) akkor örök életű
jan. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ha nem érne szart sem, nem engedélyeznek a gyártást. Ha profit van benne, akkor gyártható.
jan. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hypno ***** válasza:

Én a négyhengeres korszakban szocializálódtam, ezért előítéletes vagyok a 3 hengeres fűnyíró motorokkal szemben.


A gyakorlat részben engem igazol az olajban futó vezérműszíjak miatt, de ha ez nem lenne, tulajdonképpen semit nem lehetne felhozni ellene.

jan. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dacia az láncos. Én is azért tettem fel eme kérdést mert a 3 henger nagyon taszít. Viszont mostanság az olcsóbb új autókban ezek vannak.
jan. 11. 09:45
 5/5 hypno ***** válasza:

#4


Erre nem is figyeltem.

65 lóerő elég karcsúnak tűnik. Én a turbóst választanám automata váltóval

jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!