Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szoktatok csak úgy céltalanul...

Szoktatok csak úgy céltalanul a vezetés élménye miat kocsikázni?

Figyelt kérdés
Kinek mi a kedvenc útvonala? Merre érdemes menni szerintetek, milyen látnivalók vannak ott amit érdemes megnézni?Tudom hogy nem olcsó manapság ez, mint kikapcsolódás, de aki szokott ilyet az tudja miről van szó! Nekem a kedvenc útszakaszom Gyöngyöstől át a Mátrán, majd Sirok Eger és a Bükkön át Lillafüred! Látnivalók: várak, a természeti kincsek(érdemes kiszálni sétálni mindkét hg ben)...
2010. okt. 25. 12:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Én inkább városba szoktam, és arra megyek amerre zöld a lámpa. Épp most tervezek venni egy dízel autót, m azzal azért csak gazdaságosabb letudni ezeket. (persze nem csak erre tartok autót, de ez is benne van). Am Miskolc.
2010. okt. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekem ugyan nincs jogsim, de a párommal sokat csináltuk ezt. Budapest belvárosa a nagy kedvenc, de szigorúan éjfél után. Kiürülnek az utak, mindenhol égnek a lámpák és egyszerűen gyönyörű! Akármerre mész, szépet látsz!
2010. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
85%
Hmm nekem van egy izgibb tanácsom..feljthetetlen emlék a mai napig.Akkor barátom kitalálta menjünk el autókázni,de ne csak céltalanul...hát kitalálzuk h minden keresztezödésnél feldobtunk egy érmét ha fej jobbra megyünk ha irás balra.Ennyi a lényege nagyon jól éreztük magunkat sokat nevettünk...jó pár óra múlva egy útalan útra értünk valami erdöben ahonnan már nem lehetett visszafordulni..természetesen ott sexeltünk 1 et aztán irány haza.Szép emlék.
2010. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Amióta ilyen durvák az üzemanyagárak már nem.
2010. okt. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon nagyon szeretek! Mióta benne van a kocsiban az az elektromos kütyü, hogy bioetanollal is mehet azóta jóval olcsóbb. Nekem kedvencem a Balaton felvidék, hihetetlen szép.
2010. okt. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Én a múltkor annyira unatkoztam, hogy leszaladtam Bécsbe és ott forgolódtam a városban, mert Pestet már untam.D
2010. okt. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Mi Balcsi körutat szoktunk, hogy jöjjön már az a k nyár!!!:D
2010. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Mi szoktunk a barátnőmmel. Budapestiek vagyunk, a kedvenc útvonalunk éjszaka végigmenni a budai rakparton dél felé, aztán a pestin észak felé vissza, meg-megállva. Ha pedig jobban ráérünk, a Pilisben szoktunk az erdőben autózni. Egy-egy ilyen kör maximum 1000-1500 forint (na jó, ha nagyon belejövünk, akkor 2000), ami még mindig olcsóbb, mint pl. egy kétszemélyes mozi, és sokszor élvezetesebb kikapcsolódás.
2010. okt. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

Régi nagy vágyam egy ilyen helyen kocsikázni pár napot. Pár ezret elfüstölnék itt, lehetőleg valami jó kis hátsókerekes autóval a kanyarokba :P


[link]

2010. okt. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. okt. 27. 06:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!