Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szoktatok csak úgy céltalanul...

Szoktatok csak úgy céltalanul a vezetés élménye miat kocsikázni?

Figyelt kérdés
Kinek mi a kedvenc útvonala? Merre érdemes menni szerintetek, milyen látnivalók vannak ott amit érdemes megnézni?Tudom hogy nem olcsó manapság ez, mint kikapcsolódás, de aki szokott ilyet az tudja miről van szó! Nekem a kedvenc útszakaszom Gyöngyöstől át a Mátrán, majd Sirok Eger és a Bükkön át Lillafüred! Látnivalók: várak, a természeti kincsek(érdemes kiszálni sétálni mindkét hg ben)...
2010. okt. 25. 12:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%
Én motorozni szoktam csak úgy, nyáron pl. 1-2 haverral bementünk a városba este 9 fele, és egészen hajnali 3-4-ig bent voltunk.
2010. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
Irigyellek - ez nagyon nem fér bele manapság. Amúgy tudnék hová menni. Veszprémtől Körmend felé jót lehet kocsikázni.
2010. dec. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%
Ha lesz kocsim, mindenképp. Pest belváros.
2010. dec. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
Alap :) Mindegy, hogy hol, csak jó kanyargós legyen, hegyi szerpentinek előnyben. Na meg persze kell egy közvetlen, erős autó is hozzá, lehetőleg minél kevesebb elektronikával :)
2010. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Bajer ***** válasza:
OFF ROAD Rules! Csak terepen szeretek, de csak komoly géppel, nem szabadidő terepjáróval. Egy nagy meg egy kicsi traktorral szoktam. Tiszta fless.
2012. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Főleg a hegyi utakat imádom, nincs egyenes szakasz, beláthatatlan kanyarok, de gyönyörű a táj és nem unatkozol, mert ki tudja milyen kanyar jön.


Ennek ellenére városban is szeretek autózgatni, legjobb haverokkal. Egyszer éjszaka bejártuk az egész várost (Miskolc) találomra mentünk össze-vissza, végül olyan helyekre lyukadtunk ki, hogy alig találtam haza :D

2013. febr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én ritkán de néha előfordul, én Pécs-Mecsek-Tv Torony-Árpádtető- Komló, mai világban lehet nem fér bele, de a CSAK MINDEN MÁSNAPI doboz cigaretta 2000 ft ért akkor, hogy fér bele minden második embernek ? :D az havi 15x2000= 30.000 ft ehhez képest a céltalan autózásra elmegy kb max egy 5000-es havonta.
2019. dec. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!