Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az oktatóm megkérdezte,hogy...

Az oktatóm megkérdezte,hogy akarok-e menni vizsgázni?!

Figyelt kérdés

Ma vezettem le a 43 .-dik órámat,és az óra végén az oktatóm megkerdezte,hogy akarok-e menni vizsgázni vagy gyakorolok még.

Nem tudom eldonteni,hogy ő is szeretné -e ezt a vizsgát,lát-e bennem esélyt,vagy csak rám bízta a dőntést? Mi a véleményetek errol? Akkor is javasolta volna a vizsgát,ha biztosra tudná,hogy meg fogok bukni? Menjek ki így vizsgázni,vagy gyakoroljak még? Azt gondoltam hogy ő fogja azt mondani,hogy mehetunk vizsgazni és nem rám bízza a dontest. Így nem vagyok biztos benne,hogy valóban ő is szeretné ezt a vizsgát.



febr. 29. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mit kell ennyit agyalni? Igent mondasz, elmész vizsgázni. Ha sikerül örülsz, ha nem, akkor gyakorolsz még kicsit és mész megint.
febr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az oktató egyértelműen kijelentette, hogy megyek vizsgára, nem kérdezte hogy akarok-e. Ettől függetlenül szerintem 43 óra után nem kérdezné hogy akarsz-e vizsgázni, ha szerinte bukás lesz úgy is. Nyilván neki egyrészt jó ha te maradsz még és fizeted az órákat, de így is sok oktatónál hosszúak a várólisták, szóval szerintem nem lenne baj neki se ha minusz 1 diák lenne, szóval persze hogy azt akarja, hogy vizsgázz már le. Amúgy menj el vizsgázni.
febr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha esélytelen lenne, nyilván nem ajánlaná fel.
febr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Én egy kicsit izgulok,mert ma elkovettem egy olyan hibát,hogy mentunk volna ki a parkolóbol. Kint volt hogy behajtani tilos,és kotelezo haladasi irany balra. Nem tudom mi volt velem de ha az oktatóm nem húzza be a kéziféket akkor egyenesen mentem volna neki a behajtani tilosnak. Más hibám nem volt,de ezek után már egyaltalan nem vagyok biztos magamban. És amitol rettegek az a parkolás. :/ ha másból nem is de parkolásból szerintem meg fogok bukni. Ott fog véget érni a vizsgám.

Egyebkent szigoruan veszik a Vb-k a parkolást,ha egyebkent valaki szabályosan és jol vezet??

febr. 29. 13:29
 5/11 krwkco ***** válasza:
100%

"Nem tudom eldönteni,hogy ő is szeretné-e ezt a vizsgát, lát-e bennem esélyt, vagy csak rám bízta a dőntést?"

Kérd meg, hogy csináljatok 1-2 próbavizsgát. Amikor vizsgaútvonalon mentek és nem szól bele a vezetésbe. Csak olyan utasításokat ad, mint egy vizsgabiztos. És papíron írja a hibapontokat.

febr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez jó.. majd beszelek vele de mostmár csak a vizsga elott megyek vezetni 2 orat es ennyi..

Mennyit kell varni a vizsgara? Még mindig 2 hetet vagy azota mar valtozott?

Hogyan sajátitsam el a parkolást,hogy sikeruljon es ne bukjak el? A parkolas a legnagyobb felelmem :/

febr. 29. 14:42
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyebkent engem idegesit hogy mindig mondja a valtasoknal hogy na akkor mehet a ketto vagy a harom pedig en is tudom.. meg a megallasnal is mondja hogy mit hogyan csinaljak amikor eppen meg kell allni a piros lampanal . Ezek teljesen felesleges utasitasok..tudom hogy ez a dolga de amit tudok abba nem kene bele szolnia. Csak az a tudat nyugtat hogy a vizsgan ezekbe a dolgokba nem szolhat bele es csak akkor fekezhet ha tenyleg balesetet okoznék ..
febr. 29. 14:45
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha ő is azt szeretne,hogy sikeruljon a vizsga,akkor tenyleg csak akkor fog bele fékezni,ha nagyon muszaly.. remélem.
febr. 29. 14:46
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
ha ennyit tokolsz, akkor mar boritekolhatom is a bukast, akar mar a kovetkezot is.
febr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10 év motorozás után(itt, Pesten) 2 óra autóvezetés után az oktató közölte, vizsgára jelent...vizsga előtt még két óra gyakorlás volt, aztán sikeres vizsga...mindenem szét volt ázva az izzadtságtól. Jattot nem adtam senkinek.
febr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!